Markizácke tváre o tom čo milujú najviac, keď sa povie "domov"

Markizácke tváre o tom čo milujú najviac, keď sa povie "domov"

Majú aj oni šťastný domov?

Čo si predstavíte, keď sa povie domov? Vynoria sa vám spomienky, vône, zážitky, či možno dobré mamino jedlo? Nie ste jediní. Aj známe tváre z obrazovky majú na svoje detstvo úžasné spomienky. Rovnakú otázku sme položili šporťákom Števovi Eislemu, Petrovi Varínskemu a moderátorke Televíznych novín Zlatici Švajdovej Puškárovej. Vrátili sa tak s nami späť do detských čias.   

Sympatický moderátor Športových novín Peťo Varinský prezradil, že prísť domov k rodičom, je pre neho vždy zážitkom. "Keď sa vrátim do svojej detskej izby je to pre mňa návrat do detských čias. A to nehovorím o maminom skvelom jedle, takže si na návštevu k nim zo sebou nosím plastové misky," prezradil s úsmevom na tvári. Moderátorka Televíznych novín si okamžite spomenula na jedlo: "Domov - to sú pre mňa makové pirohy mojej starej mamy, kačky, husi na dvore a vôňa dediny."

Keď sa povie šťastný domov - znamená to pre známe markizácke tváre jednoducho šťastie a radosť.  

Šťastný domov je aj nová relácia televízie Markíza, ktorá sa snaží pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú. Moderátorka Janka Hospodárová sa nebojí priložiť ruku k dielu pri rekonštrukčných prácach, a tak každú stredu na TV Markíza môžete vidieť dojemné príbehy rodín, s ktorými sa osud nemaznal.


Sledujte reláciu Šťastný domov v stredu o 20.30 na Markíze!


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie