Výborná správa! Šťastný domov pokračuje

Výborná správa! Šťastný domov pokračuje

Nové časti sa začnú nakrúcať už čoskoro!

Televízia Markíza pred časom spustila úplne novú šou Šťastný domov, ktorú moderuje obľúbená "šporťáčka" Janka Hospodárová.

Pre všetkých, ktorí si našu novinku obľúbili máme výbornú správu. „Už čoskoro začneme nakrúcať nové časti, ktorými bude divákov opäť sprevádzať obľúbená Janka Hospodárová,“ prezradila hovoryňa televízie Markíza Tatiana Tóthová.

S nakrúcaním nových častí začíname už čoskoro, a tak sa s usmievavou Jankou budeme stretávať aj naďalej. „Je to šanca pre rodiny, ktorým pomôžeme, ale aj pre mňa, z hľadiska mojej profesie. Viac šťastných ľudí a viac spokojnosti znamená viac rozšíreného dobra na našej planéte. Nič nie je dôležitejšie,“ neskrýva spokojnosť Hospodárová.  „Divákom by som povedala: ´Poďte sa podeliť s inými o radosť. A navyše, dostanete praktické rady od majstrov,´ láka vás k obrazovkám empatická moderátorka, ktorá nové časti nakrúca s úsmevom na perách. „Nakrúcania sú náročné. Začíname ráno o siedmej a končíme večer o deviatej. Na druhej strane sa aj veľa nasmejeme. Okrem prestávky na obed naozaj nonstop pracujeme, preto by som chcela poprosiť hejterov aj bulvár, aby našu prácu nedevalvovali,“ dodáva Janka Hospodárová.

Relácia je zameraná na pomoc rodinám, ktoré to naozaj potrebujú. Šťastný domov je o vylepšovaní príbytkov ľudí, ktorí sa dostali do ťažkej životnej situácie a ich vlastné finančné zdroje im nepostačujú na to, aby si svoje bývanie vylepšili. Šťastný domov nie je len o zveľaďovaní domovov, ale aj o príbehoch ľudí, ktorým nemá kto pomôcť. Nechýbajú samozrejme  ani silné emócie a dojemné príbehy.

Nenechajte si ujsť Šťastný domov ani dnes večer. O 20.30 na Markíze!


Ohnivý kuře prichádza na obrazovky. Viac info vo vnútri! Nový seriál sa bude točiť najmä okolo jedla.

Viktor Vincze: Takto ste ho ešte nevideli! Ako sa nový moderátor zhostí svojej novej role? Viktor, držíme ti palce!

Najväčšie letné dobrodružstvo Vo štvorici po Slovensku štartuje už čoskoro! Na týchto strojoch prejdú "chalaňi" stovky kilometrov!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie