Hľadáme možno práve vás! Prihláste sa do relácie Šťastný domov

Hľadáme možno práve vás! Prihláste sa do relácie Šťastný domov

Zmena je na dosah, prihláste sa!

Šťastný domov je novou reláciou televízie Markíza, ktorá do vysielania odštartovala len prednedávnom. Usmievavá šporťáčka Janka Hospodárová spolu s tímom odborníkov zveľaďujú domovy tých, ktorí hlavne kvôli zlej finančnej situácii nie sú  schopní uspôsobiť si svoje bývanie tak, aby bolo predovšetkým zdravé a čisté a v neposlednom rade aj pekné. Prostredníctvom tejto relácie sme urobili šťastnými už štyri rodiny s ktorými sa osud naozaj nemaznal.

FOTO:  TV Markíza

Relácia Šťastný domov ale pokračuje a Janka Hospodárová so svojím tímom už v týchto dňoch pripravuje nové časti. A preto, ak ste v zúfalej životnej situácii a máte pocit, že vám pomôže pri úprave a oprave vášho domčeka či bytu už iba zázrak, neváhajte a prihláste sa do relácie Šťastný domov. Možno Janka zaklope práve na vaše dvere. 

Ak vy sami nevyhnutne pomoc nepotrebujete, ale viete o niekom z vášho susedstva, rodiny, či komunity, kto je v bezvýchodiskovej a ťažkej životnej situácii, komu by sa prostredníctvom tejto relácie mohol zmeniť domov na šťastný, neváhajte a kontaktujte nás! 

Stačí, ak napíšete na našu emailovú adresu [email protected], popíšete vašu životnú situáciu a uvediete dôvod, prečo by sme mali pomôcť práve vám, či ľuďom z vášho okolia. Postaráme sa o zmenu vášho domova!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie