Budú sa plniť sny: Šťastný domov sa vracia na obrazovky!

Budú sa plniť sny: Šťastný domov sa vracia na obrazovky!

Janka Hospodárová bude opäť pomáhať rodinám v zlých podmienkach.

Televízia Markíza v novom roku opäť prichádza s obľúbenou reláciou, v ktorej sa sny rodín žijúcich v zúfalých a nedôstojných podmienkach menia na skutočnosť. Janka Hospodárová so svojím tímom pomocníkov zmenia neobývateľné domy na skutočné domovy celkovo štyrom rodinám a sama sa už na pokračovanie relácie veľmi teší. „Som šťastná, že Markíza sa rozhodla pomáhať a že práve ja môžem byť pri tom. Nemôžeme síce vybraným rodinkám zmeniť celý život, ale môžeme im výrazne zlepšiť pocit zo života,“ povedala.

Krehká moderátorka ale zároveň priznáva, že príbehy rodín, ktoré sa hrou osudu dostali do neľahkých situácii, ju často dojmú natoľko, že musí potláčať slzy. „Najhoršie je vidieť mamy, ktoré drú ako kone, no i tak to nestačí na to, aby dopriali svojim deťom napríklad obyčajné obedy v školskej jedálni. Je smutné, že sa naša spoločnosť dostala do takéhoto stavu," zamýšľa sa Janka.


Možno by ste čakali, že tím urastených robotníkov, ktorí obydlia rodín zveľaďujú, na rozdiel od Janky, s emóciami vôbec nebojuje. Opak je však pravdou. „Chlapci nie sú až takí tvrďasi, majú dobré srdcia. Na našich prestavbách robia od svitu do mrku. Chcú v prvom rade pomôcť," priznala moderátorka. Sama sa do prác často zapája a snaží sa tak pomôcť svojou troškou. „Som síce priemerne zručná, ale pomáham ako viem. Podstatné je, že to všetci robíme preto, aby sa naši účinkujúci vrátili do krajšieho, praktickejšieho, teplejšieho, jednoducho šťastnejšieho domova," uzavrela Janka Hospodárová.

FOTO:  TV Markíza

Prvú epizódu si na Markíze budete môcť pozrieť v utorok 10. januára 2017 o 20:30.


Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie