Janka Hospodárová má novú vernú spoločníčku. Video vo vnútri!

Janka Hospodárová má novú vernú spoločníčku. Video vo vnútri!

Po odchode milovaného psíka opäť zamierila do útulku.

Moderátorka Janka Hospodárová je milovníčkou zvierat. Najradšej by pomohla všetkým opusteným psom a mačkám, čo však nie je v jej silách. Nedávno prišla o milovanú spoločníčku Štefi, ktorú si pred ôsmimi rokmi adoptovala z útulku.

„Pre mňa to bola jedna z najbližších bytostí aké som mala. Osem rokov chodila so mnou všade, osem rokov mi bola vernou spoločníčkou, bola veľmi empatická, dobrá, veselá. Zažila som máločo krajšie ako ísť s ňou niekam na prechádzku a užívať si jej krásnu náturu,“ rozcítila sa Janka pri spomienke.

Rýchlo pochopila, že bez psíka si svoj život nevie predstaviť. Zamierila preto opäť do útulku, kde si spomedzi všetkých krásnych chlpáčov vybrala malú fenku. Dala jej opäť meno Štefi a dnes už je psík stálou súčasťou Jankinho života.

Pozrite si naše video. Uvidíte v ňom Janku Hospodárovú s rozkošným šteniatkom v náručí.

FOTO:  Archív Jany Hospodárovej

Janku už čoskoro budete môcť opäť vídať v obľúbenej relácii Šťastný domov, kde sa sny o šťastnom domove plnia na skutočnosť! Tá sa totiž vracia na obrazovky Markízy a jej prvú epizódu si budete môcť pozrieť v utorok 10. januára 2017 o 20:30


Pyco čaruje v kuchyni - vykúzlil recepty na celý rok! Pyco čaruje v kuchyni - vykúzlil recepty na celý rok! Známy moderátor vydáva už tretiu knihu receptov.

Koľkokrát videli Mrázika herečky Zuzana Kronerová a Zuzana Vačková? Ruskú rozprávku si obľúbili aj celebrity.

Ako dnes vyzerá dievčatko z reklamy na kakaový nápoj? Reklamu fotila ako dvojročná. Dnes je matkou troch detí.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie