Nie je to žiadna padavka: Na čo všetko si trúfa Janka Hospodárová?

Nie je to žiadna padavka: Na čo všetko si trúfa Janka Hospodárová?

Televízia Markíza opäť štartuje obľúbenú reláciu Šťastný domov, v ktorej bude ťažko skúšaným rodinám meniť sny o krásnom a funkčnom príbytku na skutočnosť.

Nakrúcanie obľúbenej relácie Šťastný domov býva často mimoriadne náročné. Tím skúsených robotníkov prichádza do príbytkov, ktoré sú doslova v neobývateľnom stave. Z polorozpadnutých domčekov a schátralých bytov ale musia vytvoriť miesto, ktoré budú môcť rodiny, ktoré sa tam vrátia, s hrdosťou nazvať domovom.

S prestavbou i nakrúcaním sa začína už ráno o siedmej a končí večer o deviatej. Po celý čas na týchto prestavbách pracuje celý tím urastených robotníkov pod vedením stavbyvedúceho Ľubomíra Klačka. Moderátorka relácie Janka Hospodárová ale na zdatných chlapov prezradila, že ani pre nich nie je pohľad na zdevastované príbytky ľahký. „Chlapci nie sú až takí tvrďasi, majú dobré srdcia. Na našich prestavbách robia od svitu do mrku. Chcú v prvom rade pomôcť,“ povedala s tým, že sa pri nakrúcaniach spolu aj veľa nasmejú.

FOTO:  TV Markíza

Sympatická moderátorka ale na prestavbách nie je len do počtu. Sama sa snaží priložiť ruku k dielu. „Som priemerne zručná, ale pomáham ako viem. Samozrejme, pri toľkých prerábkach som sa už čo to priučila, ale som radšej, keď ma chlapci kontrolujú,“ povedala nám skromne. Janka však nie je žiadna padavka a nebojí sa ani ťažšej fyzickej práce.  „Môžem robiť hocičo - upratovať, kachličkovať, vyberať nábytok, montovať ho, či maľovať. Podstatné je, že to všetci robíme preto, aby sa naši účinkujúci vrátili do krajšieho, praktickejšieho, teplejšieho, jednoducho šťastnejšieho domova,“ uzavrela Janka Hospodárová.

Nezabudnite si prvú epizódu obľúbenej relácie Šťastný domov pozrieť už zajtra večer o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie