• Relácie
  • Šťastný domov
  • Okradli ich a prišli o všetko: Na rodinu Jakubíkovcov sa teraz konečne usmialo šťastie

Okradli ich a prišli o všetko: Na rodinu Jakubíkovcov sa teraz konečne usmialo šťastie

Okradli ich a prišli o všetko: Na rodinu Jakubíkovcov sa teraz konečne usmialo šťastie

Janka so svojím tímom zmení život ďalšej rodine.

Rodina Jakubíkovcov býva v dome, v ktorom chýba podlaha, na stenách omietky a toaleta je mimo domu. Do nezávideniahodnej situácie sa ale nedostali vlastnou vinou, priviedla ich tam ľudská chamtivosť a zloba. Mama Terka predala byt v Bratislave a pre seba, svoju mamu Terezu a syna Tomáša kúpila starší domček v neďalekých Budmericiach. Predtým, ako sa doň nasťahovali, ho však chcela dať zrekonštruovať. Stavebnej firme dala zálohu, no o svoje ťažko zarobené peniaze prišla. „Keď som po týždni prišla pozrieť, ako práce postúpili, opravené nebolo nič a robotníci s peniazmi boli fuč,“ povedala so slzami v očiach Terka.

Aby slobodná matka dokázala uživiť svoju rodinu, pracovala na plný úväzok, dokonca vzala niekoľko ďalších brigád. Vytúženú rekonštrukciu domu sa rozhodla zrealizovať sama, a tak po nociach svojpomocne prerábala, čo bolo v jej silách. „Niekedy mi je ľúto mamy že stále len pracuje, po nociach zase prerába dom a potom už nemôže ani spať, ani jesť,“ povedal Terkin syn Tomáš. Svojej mame chce pomôcť tým, že si sám nájde brigádu. Rodina však bojuje s existenčnými problémami a vyčerpaná Terka potrebuje pomoc.

V situácii, ktorá je už pre Jakubíkovcov neúnosná, prichádza Janka Hospodárová s partiou šikovných robotníkov pod vedením stavbyvedúceho Ľubomíra Klačka pripravená splniť ďalší sen o šťastnom domove. Ako prerábka dopadne, to si pozrite v relácii Šťastný domov dnes večer o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie