Tragédia, ktorá všetko zmenila: Janka Hospodárová pomáha ďalšej rodine

Tragédia, ktorá všetko zmenila: Janka Hospodárová pomáha ďalšej rodine

Na obrazovky sa vracia obľúbená relácia Šťastný domov.

Ľubica Sivoňová, jej manžel Ondrej a ich dve deti Laura a Vivien žili krásny a spokojný život. Hoci nikdy nemali veľa peňazí, mali jeden druhého a to im úplne stačilo. Svoj domček, ktorý Ľubica zdedila po starých rodičoch, si svojpomocne po troche opravovali. Až prišiel rok 2015 a čierny deň, ktorý zmenil život dovtedy šťastnej rodinky naruby.

Ondrej, presne v deň Lauriných pätnástych narodenín, pri oprave kuchyne dostal infarkt a pred očami svojich milovaných dievčat náhle skonal. Ľubica stratila milovaného manžela a z dvoch krásnych dievčat sa stali siroty. Pätnásťročná Laura stratou milovaného otca stratila aj svoje bezstarostné detstvo. Musela totiž dospieť, aby mohla pomôcť svojej mame a mladšej sestre.

Zdrvená matka s dvomi dcérami sa snažia pokračovať v tom, čo začal Ondrej. Z chátrajúceho domčeka spraviť domov, za ktorý by sa nemuseli hanbiť a v ktorom by mohli dôstojne žiť. Aj napriek enormnej snahe a dvojitým smenám v práci však Ľubica nemá dostatok peňazí a vlastne už ani sily na splnenie sna ich milovaného manžela a otca.

A to je presne moment, kedy prichádza Janka Hospodárová so svojím tímom šikovných majstrov a reláciou Šťastný domov, aby pomohli nešťastnej vdove s dvomi deťmi opäť žiť v dôstojných podmienkach. Podarí sa jej to? To sa dozviete už dnes večer o 20.30 na Markíze!

FOTKY DOMU SIVOŇOVCOV NÁJDETE V GALÉRII.

Relácia Šťastný domov štartuje dnes o 20.30 na Markíze.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie