• Relácie
  • Šťastný domov
  • Jedenásťčlenná rodina býva v chátrajúcom dome: Vďaka Šťastnému domovu sa ale všetko zmení!

Jedenásťčlenná rodina býva v chátrajúcom dome: Vďaka Šťastnému domovu sa ale všetko zmení!

Jedenásťčlenná rodina býva v chátrajúcom dome: Vďaka Šťastnému domovu sa ale všetko zmení!

V polorozpadnutom dome býva jedenásť ľudí. Je čas zmeniť to.

Mať veľkú rodinu je radosť, pre Byháriovcov to však tak trochu znamená aj trápenie. Jedenásťčlenná rodina sa totiž tiesni v nevyhovujúcich podmienkach v malom domčeku. Obaja rodičia, Jozef aj Svetlana, pochádzajú z chudobnejších pomerov a nikdy nemali možnosť dostať sa z nich.

Možno sa pýtate, prečo si v podobnej situácii zakladali veľkú rodinu?! Ich odpoveď je ale jasná. „Rodina je to, čo nás robí bohatými. Deti behajúce po dome, dievčatá hrajúce sa spolu a chlapci, ktorí robia neplechu... Je ťažké žiť v takýchto podmienkach? Áno. Vzali by sme to späť, keby sme mohli? Nikdy!“ hovoria svorne rodičia.

Byháriovci spolu držia v dobrom aj v zlom, nutne však potrebujú vymeniť všetky okná, svoje si už odžila aj stará strecha. Podlaha, steny, kuchyňa a zariadenie sú rokmi opotrebované a zničené. Šťastný domov sa preto rozhodol tejto rodine pomôcť, aby deti mali šancu vyrastať v krajšom a útulnejšom prostredí, ktoré im poskytuje priestor na učenie, hranie a možno aj lepší štart do života. Ako to všetko dopadne, sledujte už dnes večer.

FOTKY DOMU NÁJDETE V GALÉRII.


Šťastný domov sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze.

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie