Po smrti manželky prišla pre Miroslava ďalšia rana: Rakovina milovaného vnuka!

Po smrti manželky prišla pre Miroslava ďalšia rana: Rakovina milovaného vnuka!

S rodinou Miroslava sa osud nemaznal. Na pomoc im prichádza Janka Hospodárová s jej Šťastným domovom.

Hovorí sa, že osud človeku nadelí len toľko, koľko zvládne uniesť. K pánovi Miroslavovi (68) ale život nebol práve zhovievavý. Už niekoľko rokov sa s láskou stará o svoje vnúčatá – pätnásťročné dvojičky Denisa a Simonu. Pod ochranné krídla si ich vzal, keď sa ich rodičia nevedeli o deti postarať. Nemohli, na krku totiž mali opletačky s mafiou a na konte kriminálnu činnosť. „Rodičom sa vyhrážali mafiáni, alebo niečo také. Viem o tom veľmi málo a väčšinou sa to doma vôbec nesmie rozoberať,“ povedala Simona o svojich rodičoch.

Spočiatku boli na ich výchovu vnúčat dvaja, Miroslavovi však zomrela manželka Eva na Vianoce v roku 2016. Tam sa však nešťastie a strasti rodiny neskončili. Denisovi totiž diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlín. Šok, ktorý prišiel v podobe zistenia lekárov všetkých prekvapil a zlomil už po niekoľkýkrát. „Keď bol ešte v nemocnici, tak mu zašibalo a zahlásil, že on pôjde za babičkou. Bolo to strašne ťažké. Babka invalid, on dostal rakovinu, babka zomrela a ja som išiel do kolien,“ priznal so slzami v očiach Miroslav.

Ťažká finančná situáciu nedovoľuje Miroslavovi pochovať milovanú manželku a už vôbec nie opraviť 24 ročný trojizbový byt, ktorý nevyhnutne potrebuje rekonštrukciu. Hoci v ňom vládne čistota, opravu nutne potrebuje najmä kúpeľňa. Na pomoc rodine s ťažkým osudom preto prichádza Janka Hospodárová a jej tím odborníkov z relácie Šťastný domov.

Šťastný domov sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie