• Relácie
  • Šťastný domov
  • Šokovaná Janka Hospodárová: S týmto sa pri nakrúcaní Šťastného domova ešte nestretla!

Šokovaná Janka Hospodárová: S týmto sa pri nakrúcaní Šťastného domova ešte nestretla!

Šokovaná Janka Hospodárová: S týmto sa pri nakrúcaní Šťastného domova ešte nestretla!

Mladá mamička Barbora sa stará o rodinu i domácnosť celkom sama.

Barbora Kročková (34) sa narodila do rodiny, v ktorej nemali peňazí nazvyš, napriek tomu im nič nechýbalo. Barbora si tak vysnívala sen o rovnako šťastnej rodine, ktorú si založí so svojím mužom. Osud to však chcel inak.

Jej prvý vzťah nevyšiel, pretože jej partner bol násilnícky. Z prvého vzťahu má však syna Patrika (14). Neskôr sa zamilovala do zákazníka v obchode, v ktorom pracovala ako pokladníčka. Z druhého vzťahu má synčeka Kubka (6), no ani tento vzťah nemal šťastný koniec. Tretieho syna Samka (3) má Barbora z posledného vzťahu, ktorý jej ale rozbil alkoholizmus jej partnera.

FOTO:  TV Markíza

Napriek všetkému sa však Barbora svojho sna nevzdáva. „Teraz najviac túžim po úplnej rodine a fungujúcej domácnosti. Verím v rozprávky, verím v šťastné konce, ale neviem, či sa k takému dopracujem. Osud ukáže...,“ dodáva mladá mamička.

Na deti i domácnosť tak naďalej zostáva sama. V staručičkom dome však s nimi býva i Barborina mama Zuzana (67). Hoci sa obe ženy všemožne snažia, domček nevyhnutne potrebuje poriadne rekonštrukciu. Barbora dokonca perie v práčke, ktorá má 60 rokov! „Chceli by sme to tu prestavať, ale nemáme za čo. Nie sú na to peniaze. Bývame v druhom najstaršom dome v celom Svätom Jure,“ hovorí babička Zuzana so smútkom v hlase.

Napriek všetkému Barbora nestráca optimizmus. Aj preto jej a jej rodinke na pomoc prichádza Janka Hospodárová a jej tím, aby rodine Kročkovcov vyčarovali nový Šťastný domov.

Šťastný domov sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie