Frajer s veľkým srdcom: Ďuro Brmbalík pomáha v Šťastnom domove!

Frajer s veľkým srdcom: Ďuro Brmbalík pomáha v Šťastnom domove!

Hviezda Hornej Dolnej potešila svojich fanúšikov.

Soňa (34) je matka troch krásnych synov. Kým deti jej robia radosť, v láske doteraz také šťastie nemala. Prvý partner, s ktorým má Simona (12), ju krátko po narodení syna opustil. Neskôr si však našla muža, s ktorým mala vytúženú svadbu. Narodili sa im Matúš (9) a Dávid (4). Aj tento vzťah stroskotal. Sonin manžel nikdy neakceptoval, že Simon má inú farbu pleti a navyše začal holdovať alkoholu a gamblerstvu.

V ťažkých chvíľach Soňu podržala jej mama Marta (68). Kvôli rodine predala svoj byt a kúpila starší dom, aby sa doň nasťahovala spolu so svojou dcérou a vnukmi. Malý domček však päťčlennej rodine priestorovo nestačí. Nedostatok súkromia, ale aj plesne či nedokončená „prerábka“ – to je len časť toho, čo rodinu trápi. „Moje šťastie by bolo, keby mali detičky svoju izbu, aby si mali kam priviesť kamarátov a zahrať sa,“ želá si Soňa so slzami v očiach.

FOTO:  TV Markíza

Na pomoc sympatickej rodinke prichádza Janka Hospodárová, ktorá sa so svojím tímom pokúsi vyčarovať z malého domčeka šťastný domov. Janka sa navyše dozvedela, že chlapci sú veľkými fanúšikmi seriálu Horná Dolná, a to je skvelá príležitosť, aby pre nich pripravila prekvapenie, na aké ani nepomysleli. Do Šťastného domova tak mieri Ďuro Brmbalík, ktorého stvárňuje Dano Heriban a ktorý šťastných fanúšikov nechá posedieť aj v legendárnej rapidečke.

FOTO:  TV Markíza

Štastný domov sledujte dnes večer o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie