Pre chorobu otca prišli o príjem: Teraz sa o rodinu musí starať syn!

Pre chorobu otca prišli o príjem: Teraz sa o rodinu musí starať syn!

Keď im ochorel otec, pre 6-člennú rodinu sa začali ťažké časy.

Dezider (45) a Silvia (43) Váradiovci sa donedávna starali o svoje štyri deti takmer bez problémov. Ich rodinné šťastie však narušila udalosť, ktorá pred siedmimi rokmi zmenila ich životnú situáciu od základov. Dezider ako hlava rodiny sa jedného dňa prebudil v nemocnici a netušil, ako sa tam dostal. Ukázalo sa, že trpí epilepsiou, pričom záchvaty boli čoraz častejšie a intenzívnejšie.

Napriek všetkému sa rodičia snažia, aby Nikolas (20), Veronika (16), Kristián (12) a Zsolty (9) mali čo najlepšie dospievanie a detstvo. Aby však toho nebolo málo, zdravotné problémy sa nevyhli ani Kristiánovi, ktorému diagnostikovali Crohnovu chorobu a rednutie kostí. Malý chlapec musí teraz nosiť korzet a každú chvíľu navštevovať lekárov.

Živiteľom rodiny sa preto stal najstarší syn Nikolas, ktorý sa vzdal svojich plánov na štúdium a našiel si prácu. Aj napriek snahám však rodina musela odložiť plánovanú rekonštrukciu. Podarilo sa im aspoň vymeniť strechu a okná, stále ich však trápi stará kúpeľňa, plesnivé steny a chýbajúce WC. Preto prichádza Janka Hospodárová so svojim tímom, aby rodine aj napriek ťažkej situácii prinavrátila Šťastný domov.

Šťastný domov sledujte dnes o 20.30 na Markíze!


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie