• Relácie
  • SuperStar
  • Elizabeth zo SuperStar už nie je single. Zbalila slávneho futbalistu

Elizabeth zo SuperStar už nie je single. Zbalila slávneho futbalistu

Elizabeth zo SuperStar už nie je single. Zbalila slávneho futbalistu

Síce nevyhrala titul a peniaze, ale získala lásku.

Vo finále ju síce porazil Adam Pavlovčin a nestala sa SuperStar 2021, ale predsa len vďaka speváckej šou niečo získala. Nielen pozornosť divákov a nových fanúšikov, ale aj lásku. Elizabeth Kopecká pre portál extra.cz priznala, že už nie je single.

Dvadsaťsedemročná kráska s bujným poprsím a krásnym hlasom si získala srdce o tri roky mladšieho úspešného a populárneho futbalistu Václava Černého. „Oslovil ma ako môj fanúšik, ktorým sa stal vďaka SuperStar. Ďalší z dôvodov, prečo bolo fajn do SuperStar ísť. Zaistil vraj skoro všetky hlasy v Příbrame, ale na výhru to aj tak nestačilo,“ povedala s úsmevom.

Václav Černý hrá za holandský klub FC Twente. Zamilovaný pár tak delí veľká vzdialenosť, ale ani tá vraj nie je pre nich prekážkou. Ako Elizabeth dodala, do Holandska je to len šesť hodín autom. „Je mi s ním dobre a vlastne mi je jedno, či je tu alebo tam. Vždy keď ľudia chcú, tak to môže fungovať a hudbu môžem tvoriť odvšadiaľ,“ povedala speváčka.

FOTO:  Profimedia.sk

Elizabeth tak určite spríjemní Václavovi chvíle po posledných mesiacoch, ktoré preňho neboli jednoduché. Po tom, ako bol minulý rok nominovaný do reprezetančného A-mužstva, za ktorý nastúpil do dvoch zápasov, sa ťažko zranil a museli ho operovať. To ho vyradilo na niekoľko mesiacov z hry.

Koncom roka sa mu však začalo opäť dariť a ako je vidieť, tak nielen vo futbale, ale aj láske. Novému páriku držíme palce.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie