• Relácie
  • SuperStar
  • Po ukončení SuperStar toto nečakal. U Adama Pavlovčina nastávajú veľké zmeny!

Po ukončení SuperStar toto nečakal. U Adama Pavlovčina nastávajú veľké zmeny!

Po ukončení SuperStar toto nečakal. U Adama Pavlovčina nastávajú veľké zmeny!

Víťaz aktuálnej SuperStar nám prezradil, či prijíma ponuky na rande cez sociálne siete.

Od veľkolepého finále SuperStar ubehol už mesiac a Adam Pavlovčin sa stále spamätáva z prvenstva. Talentovaný spevák si víťazstvo právom vybojoval a teraz jeho fanúšikovia čakajú na to, kedy vydá svoj prvý autorský album.

Ako sa má Adam mesiac po ukončení SuperStar?

Zisťovali sme od Adama, čo sa najviac zmenilo v jeho živote po SuperStar a čo ho najviac v posledných dňoch prekvapilo.

„Život po SuperStar sa mi rozhodne zmenil, napríklad v tom, že čokoľvek, čo teraz pridám na svoje sociálne siete, už nevidí 300 ľudí, ale tisícky. Z toho mám, samozrejme, radosť, keďže takto môžem dostať svoju budúcu autorskú hudbu k väčšiemu publiku. Predpokladal som, že záujem médií o moju osobu trošičku utíchne po novom roku, ale práve naopak. Ešte stále som v jednom kole a snažím sa vyvážiť mediálny čas s tým kreatívnym. So svojimi producentami sme už začali pracovať na mojom autorskom albume a z výsledku prvých skladieb mám naozaj obrovskú radosť. Svoj prvý singel by som chcel vydať čo najskôr, zatiaľ dátumy nebudem prezrádzať,“ povedal pre markiza.sk Adam.

Adam nemá núdzu o ponuky na rande

Spevák sa nám priznal, že denne mu chodia ponuky na rande na sociálnych sieťach.
„Priznám sa, že áno, neustále chodia pozvania na kávu či obed, a ja si to veľmi vážim, ale, samozrejme, nie je v mojej časovej kapacite sa teraz stretnúť so všetkými - to je nemožné. Naopak, snažím sa ten zvyšný voľný čas, ktorý mám, venovať svojim priateľom a blízkym, ktorí tam so mnou boli celú dobu,“ dodal víťaz SuperStar.

zdroj: Instagram/adampavlovcin

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie