• Relácie
  • SuperStar
  • Nádherné fotky zo svadby. Giovanni a Martina majú za sebou dokonalý deň

Nádherné fotky zo svadby. Giovanni a Martina majú za sebou dokonalý deň

Nádherné fotky zo svadby. Giovanni a Martina majú za sebou dokonalý deň

Dvojica zo SuperStar sa pochválila fotkami, ktoré hovoria za všetko.

Ako sa dnes majú Giovanni Ricci a Martina Koniariková zo SuperStar? Obaja tvoria hudbu a stále sú pár. Zo speváčky je blondínka a Giovanni tiež zmenil imidž - má dlhšie kučeravé vlasy a začal cvičiť. Aktuálne tiež vydal singel s Markom Dannom, ktorý zahrali aj v Teleráne.

Obaja majú popri škole a práci ako prioritu hudbu a aktuálne zahrali aj na svadbe. Tá ich je však v nedohľadne, neponáhľajú sa s ňou. „Bola to svadba našej bývalej spolužiačky zo strednej školy, kde sme boli nielen ako hostia, ale aj ako hudobný program,“ vysvetlila Martina, ktorá sa vyjadrila aj k téme vlastnej svadby.

TIP: V 15 rokoch zahviezdila v SuperStar, teraz sa vracia späť na Slovensko

„To v tomto momente nie je našou prioritou a nechceme sa brať kvôli tlaku okolia. Chceme teraz vydať spoločné hudobné veci, duety. Už ich máme celkom dosť a asi je načase dať ich von. Je trochu ťažšie nájsť si na všetko čas, keďže ja mám pred sebou posledný magisterský ročník a Giovanni má okrem hudby ešte inú prácu, ale verím, že sa nám to podarí,“ povedala speváčka a prezradila aj plány na leto.

„Chystáme sa do Talianska navštíviť Giovanniho rodinu a v septembri na Tenerife. Dúfam, že to nezakríknem, lebo minulý rok sme mali tiež nádejné plány, ale Giovannimu sa stal vážny úraz, tak sme to museli zrušiť,“ dodala Maťka s nádejou.

Fotky zo svadby nájdete v galérii.

TIP: Sexy speváčka je zamilovaná, ukázala novú lásku

Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie