• Relácie
  • Survivor
  • Čo je medzi Pítrom a Andreou? Gábina po pozretí záberov neudržala slzy

Čo je medzi Pítrom a Andreou? Gábina po pozretí záberov neudržala slzy

Na niečo také sa jej pozeralo veľmi ťažko.

Obe súťažili v zamilovanej šou Love Island a obe majú partnerov, ktorých v šou spoznali, momentálne ďaleko od seba na exotickom ostrove v Dominikánskej republike. Kým Pítr Havránek a Martin Kulhánek bojujú o víťazstvo v šou Survivor Česko & Slovensko, doma ich cestu súťažou pozorne sledujú partnerky Gabriela Gášpárová a Laura Chrebetová. Ako odlúčenie zvládajú?

„Je to náročné, keď ste spolu zvyknutí byť dvadsaťštyri hodín v týždni,“ úprimne zhodnotila Gábina v rozhovore pre českú televíziu Nova. Podobné to prežíva aj jej niekdajšia kolegyňa zo šou Laura. Obe sa zhodujú, že pocity, ktorými si prechádzajú, sa len veľmi ťažko vysvetľujú tomu, kto to nikdy nezažil. Najhoršie je podľa nich to, že nie sú v absolútne žiadnom kontakte a to, ako sa majú a čo prežívajú, môžu sledovať len na obrazovkách.

Žiarlenie na dennom poriadku?

V Survivorovi spoločne súťažia ženy s mužmi. Život jednotlivých kmeňov sa dočasne premení na blízke spolužitie s dovtedy cudzími ľuďmi, ktorí spolu bojujú, varia a rovnako vedľa seba i zaspávajú. Boli na to pripravené vopred? Nevyvoláva v nich blízkosť iných žien pri ich partneroch žiarlivosť?

„Nie je tu priestor na žiarlivosť. Musia tam vychádzať, aj keby nechceli,“ povedala Gábina s tým, že sociálna hra je veľkou súčasťou tejto šou. Laura s úsmevom priznala, že je „veľmi žiarlivá“, no vie, že súťažiaci spolu musia vychádzať, pretože je to hra. „Pokiaľ to nepresiahne nejaké hranice, tak je to v pohode,“ zhodli sa obe.

Ako však Gábina reaguje na očividné sympatie Andrey k Pítrovi? Vie, že mali spolu v minulosti bližší vzťah, no na jej dôvere to nič nemení. „Verím mu, že sa tam nič nestane,“ uviedla. Po pozretí záberov z najnovšej epizódy však nastúpili iné emócie a Gábina priamo pred kamerou neudržala slzy.

Sledujte šou Survivor Česko & Slovensko na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie