• Relácie
  • Survivor
  • Vašek ukázal fotku z nemocnice: Opísal, čo sa v Survivorovi naozaj dialo

Vašek ukázal fotku z nemocnice: Opísal, čo sa v Survivorovi naozaj dialo

Vašek ukázal fotku z nemocnice: Opísal, čo sa v Survivorovi naozaj dialo

Zo šou musel predčasne odísť kvôli zraneniu.

Ani jeho veľké odhodlanie nestačilo na to, aby zotrval až do konca. Náročné podmienky šou si vyžiadali svoju daň a ostrov musel napokon už v siedmej epizóde predčasne opustiť pre vážne zranenie kolena.

Český herec a moderátor Václav Matějovský, ktorého môžu slovenskí diváci aktuálne vidieť aj na Voyo v seriáli O mně se neboj, patril v kmeni Hrdinov vďaka svojej veselej a nekonfliktnej povahe medzi mimoriadne obľúbených členov. Dôkazom toho bola aj jeho rozlúčka, pri ktorej azda nikto neudržal slzy. Ortieľ lekárov bol však nekompromisný – okamžitý koniec v súťaži a zverenie do rúk lekárov.

A presne to urobil. Vašek na sociálnej sieti zverejnil fotografiu z nemocnice, aby tak fanúšikom poďakoval za podporu. „Sestričky v nemocnici si zo mňa neustále robili srandu, že som z ostrova vychudnutý, nech papám,“ napísal v úvode. Nezabudol tiež pridať niekoľko detailov zo zákulisia šou, ktoré diváci na obrazovkách vidieť nemohli.

„Pri súťaži s raketami a prakom som vo vode cítil, že niečo nie je v poriadku. Pokračoval som ďalej. Druhý deň na ďalšom súboji pri podliezaní siete po štyroch už v tom naozaj niečo luplo a ja som vedel, že je zle. Za ďalšie dva dni bolo treba vyhrať. Chcel som od doktora ortézu. Povedal mi, aby som si išiel sadnúť, že mi ju prinesie. Ja na to, že ju potrebujem hneď. Idem do súboja. Nato sa mi vysmial, ale po chvíli pochopil, že skrátka idem s ortézou aj bez nej. Pár ďalších nocí som sa nevyspal a spočítal som všetky hviezdy v Dominikánskej. Až magnetická rezonancia ukázala, že je zle,“ opísal nepríjemné chvíle so zhoršujúcim sa zdravotným stavom.

„Je mi to ľúto. Mal som pocit, že v tom kmeň nechávam. Že ich opúšťam, keď to práve najviac potrebujú. Išiel som cez bolesť, pokiaľ to išlo. O tom pre mňa Surivor je. Zabrať, keď to najviac nejde. To si odnášam, ďakujem,“ napísal Vašek a doplnil dojemný odkaz pre fanúšikov.

„Ďakujem všetkým za správy a podporu, je mi ľúto, že som Vás sklamal a nedotiahol som to ďalej. Nedá sa nič robiť, víťazstvo príde inokedy. Inde,“ doplnil herec.

Pozrite si rozhovor s Vaškom priamo po prílete na letisko:

Sledujte šou Survivor Česko & Slovensko na Voyo.

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie