Hororové chvíle Jirku zo Survivora v lietadle: Kolaps manželky

Hororové chvíle Jirku zo Survivora v lietadle: Kolaps manželky

Všetko sa odohralo pred jeho očami.

Moment, keď chvíle oddychu a pokoja náhle vystriedajú chvíle strachu, zažil na vlastnej koži jeden z najvýraznejších účastníkov druhej série šou Survivor Česko & Slovensko Jiří Hanousek. Po návrate z ostrova sa spolu s manželkou a dvoma synmi vybral na zaslúženú dovolenku, ktorá prebehla výborne. K nepríjemnostiam došlo až pri nástupe do lietadla na ceste domov.

Známy Rebel zážitok detailne popísal fanúšikom na Instagrame. Návrat z Egypta sa začal komplikovať už pred nástupom do lietadla, keď bolo zle jeho najmladšiemu synovi. Ešte horšie chvíle nastali počas letu.

„Pred vstupom do lietadla sa náš najmladší Maxíček povracal. Potom začalo byť zle aj Janči. Ako dáma si odskočila na záchod, bohužiaľ, tiež zvracala. Vrátila sa zo záchoda, že má zimnicu a že jej nie je dobre. A zrazu mi skončila pod nohami ako nejaká troska ,na fesťáku‘ a povedala mi, že má nízky tlak. Potom zrazu omdlela, ale zostali jej otvorené oči,“ popísal Jirka nepríjemný zážitok.

Galéria

​K videám, kde popisoval celý priebeh situácie, napokon pridal aj fotografiu manželky Janky ležiacej na podlahe jeho lietadla pri jeho nohách. „Keď už bola v pohode, nezabudla dodať, že nabudúce musíme letieť ,biznisom‘, aby mohla ležať po celý čas. Ty by si ju nemiloval?“ doplnil už s pokojom k záberu zachytávajúcemu manželku.

Jirkovi sa dramatické chvíle v živote nevyhýbajú. V podobnom duchu sa niesol aj jeho odchod zo šou Survivor, odkiaľ neodišiel tradične po prehre v dueli. Zo šou odstúpil sám, čomu predchádzala aj vyhrotená výmena názorov s moderátorom Ondřejom Novotným na kmeňovej rade.

FOTO:  Instagram/j.hanousek

Sledujte šou Survivor Česko & Slovensko na Voyo

Celá epizóda na Voyo

Zdieľať

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie