• Relácie
  • Survivor
  • Po návrate zo Survivora hovoril o prejedaní. Tomáš sa mení pred očami

Po návrate zo Survivora hovoril o prejedaní. Tomáš sa mení pred očami

Po návrate zo Survivora hovoril o prejedaní. Tomáš sa mení pred očami

Takto dnes vyzerá víťaz Survivora.

V deň, keď sa fanúšikovia drsnej šou Survivor Česko & Slovensko dozvedeli o tom, že sa práve on stal víťazom a odniesol si rozprávkovú výhru, stihol v relácii Snídaně s Novou priznať, že po návrate z ostrova nevie s jednou vecou prestať. V Dominikánskej republike zažívali súťažiaci obdobia, keď bez výhier o odmeny hladovali desiatky dní, a tak nikoho neprekvapilo, že Tomáš Weimann nehovorí o ničom inom ako o jedle.

Moderátorov prekvapil tým, čo všetko dokáže v priebehu krátkej chvíle zjesť, a podobne na tom boli aj mnohí ďalší Survivori. Kým niekomu číslo na váhe opäť narástlo, Tomáš však nenecháva nič na náhodu. A po veľkom množstve jedla niet ani stopy!

Galéria

​Tomáš sa veľmi rýchlo po návrate z Dominikánskej republiky vrátil k svojmu obľúbenému cvičeniu a jeho ostrovná prezývka Wolverine naberá celkom nový rozmer.

„Konečne naspäť v procese, režim opäť nastolený, prejedanie sa skončilo a každodenné tréningy ako za starých,“ prihovára sa fanúšikom v najnovšom príspevku na sociálnej sieti. Tomáš je naozaj v skvelej forme a pokojne by mohol konkurovať aj filmovému hrdinovi.

Tomáš Weimann na premiére Voyo originálu Iveta 2:

​Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie