Žaneta a Andrea zo Survivora si dali rande. Au, to muselo bolieť!

Žaneta a Andrea zo Survivora si dali rande. Au, to muselo bolieť!

Podstúpili by ste to?

Hoci ich šou Survivor Česko & Slovensko poslala do rozdielnych kmeňov, vôbec im to nebráni v tom, aby po jej skončení trávili čas spolu. Tohtoročná séria najdrsnejšej reality šou sveta bola nepochybne výnimočná v tom, že dokázala spojiť aj na pohľad možno absolútne rozdielnych ľudí.

Aj keď si v šou každý išiel za svojím cieľom, po finále všetka dravosť opadla a z rivalov sa stali priatelia. Dôkazom sú aj spoločné chvíle, ktoré na sociálnych sieťach zaznamenali Rebelka Žaneta Skružná aj Hrdinka Andrea Bezděková.

​Dvojica si po návrate do civilizácie dala spoločné rande, no to nie je všetko. Z neho odišla aj so spoločným suvenírom, ktorý im zostane už naveky. Žanet a Ája sa rozhodli dať si spoločné tetovanie a bláznivý moment, samozrejme, nezabudli zachytiť pre fanúšikov. Chodidlá oboch žien teraz zdobí nápis „Made in Czech“, v prípade Andrejky ide dokonca o jej prvú ozdobu.

„Ája a jej prvá ,kerka‘ a keď už, tak rovno zostra na chodidlo, však áno. Klasický, bez drámy na hrdinu, takže klobúčik dole,“ vychválila Žaneta kamarátku a nezabudla pridať fotografie ako dôkaz.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Žaneta Skružná (@z_netee)

​Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie