Zo Survivora do rúk chirurga. Johana sa pochválila plastikou

Zo Survivora do rúk chirurga. Johana sa pochválila plastikou

Snívala o tom 12 rokov.

Na ostrove patrila medzi favoritov na víťazstvo a z hry vypadla krátko pred finále. Johana Fabišíková si získala fanúšikov šou Survivor Česko & Slovensko svojou úprimnou hrou, a preto si v závere dokázala nájsť cestu aj k najväčším súperom, ktorí by ju dovtedy najradšej z hry vypoklonkovali. Hoci ten o titule Survivora si nesplnila, po návrate domov nastal správny čas na splnenie iného sna.

Johana sa všetkým fanúšikom pochvália, že podstúpila plastiku nosu. „Tak a je to tu! Tajomstvo prezradené. Niektorým z vás sa to podarilo odhaliť už trošku skôr. Každopádne, sny si treba plniť! Ten môj som si v hlave nosila takmer 12 rokov. Nejaký čas to trvalo, kým som sa odhodlala spraviť prvý krok k jeho naplneniu, ale radšej neskôr ako nikdy!“ priznala na sociálnej sieti. „Netúžila som po veľkej zmene. Trápila ma špička, hrboľ a šarapatu robila šikmá os nosa,“ doplnila aj detaily, čo konkrétne prešlo úpravou.

Johanka pridala aj pár fotografií, na ktorých je krátko po operácii, ale aj aktuálny výsledok. A kým mnohí fanúšikovia nešetrili chválou, iní sa zhodli, že aj pred operáciou mala nos, ktorý jej pristal a nebolo s ním treba nič robiť.

Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie