• Relácie
  • Survivor
  • „Budeš mi š**ať holku?“ Barbora zo Survivora vyčíňala, lietali nadávky a facky

„Budeš mi š**ať holku?“ Barbora zo Survivora vyčíňala, lietali nadávky a facky

„Budeš mi š**ať holku?“ Barbora zo Survivora vyčíňala, lietali nadávky a facky

Hádku na chorvátskej pláži zachytili na videu.

Pokrová hráčka a bývalá bojovníčka MMA Barbora Mlejnková sa počas účinkovania v šou Survivor Česko & Slovensko netajila tým, že ju doma čaká priateľka Veronica Biasol. Barbora dokonca zo súťaže odišla na vlastné rozhodnutie skôr, pretože si uvedomila, že všetko to, čo má rada, ju čaká doma. Aj v šou Survivor After, ktorá mapovala návrat súťažiacich z ostrova domov, diváci nevideli nič iné ako veľkú lásku a perfektný vzťah dvoch žien. Na pohľad v ideálnom vzťahu to zrejme také ružové nie je. 

Barbora s Veronicou si užívajú leto a niekoľko horúcich dní si odišli vychutnať aj do Chorvátska. Zatiaľ čo fanúšikov na sociálnych sieťach zásobujú zábermi plnými spokojnosti a šťastia, ich dovolenku poznačil aj nepríjemný incident na slávnej párty pláži Zrće, na čo upozornil expres.cz.

Znepokojujúci moment zachytil na videu svedok, ktorý celú situáciu sledoval. Barbora sa na pláži háda s mladým mužom, pri čom padajú vulgarizmy. „Ty sa ma bojíš? Poď sem, nie!? Ty vole, mne budeš š*kat holku? Drž p*ču, vole!“ ozývajú sa nadávky z úst kričiacej Barbory. „Vypadni odtiaľto, vypadni!“ Incident naberie ešte ostrejší spád, keď uštedrí mužovi niekoľko rýchlych faciek. V tom momente ju partia postávajúcich ľudí začne od muža odťahovať.

Podľa diskutujúcich na sociálnych sieťach, kde sa video šíri, Barbora zrejme ešte nepredýchala neveru svojej partnerky. Influencerka Veronica sa prednedávnom fanúšikom priznala, že svoju priateľku desať mesiacov podvádzala, pre čo sa ich vzťah dostal do veľkej krízy. Vzápätí ich ubezpečovala, že si všetky chyby uvedomila a spolu s Barborou chcú o svoj vzťah zabojovať.

Mlejnková ku kritike na svoju osobu zareagovala niekoľkými príspevkami na sociálnej sieti. Za svojimi činmi si stojí. „Veľmi sa bavím. Už ma trošku začínate s*ať. Doteraz som nečítala komentáre, nemám na to čas. Dnes na dovolenke áno. Normálne vám m*dá. Nie, čo si vymyslíte, ale čo si, k*rva, dovolíte, to nemá obdoby. Nechám tu všetko iba pre to, nech každý vie, akí ste s*áčovia,“ odkázala kritikom Barbora.

Vo vyjadreniach ďalej spomína istú Alicu, podľa všetkého exmilenku priateľky Veronicy. Aj spomínaná Alica sa mala objaviť na chorvátskej párty, čo zrejme celý spor spôsobilo.

Barbora sa k hádke vyjadrila na sociálnej sieti.
Barbora sa k hádke vyjadrila na sociálnej sieti.  |  FOTO:  Instagram/biiiem

„Neriešila som to doteraz, pretože mi je to úplne u p*dele! Ak sa tu bude niekto neustále vyhrážať mne a môjmu vzťahu. Ali, stiahni sa, ak nechceš, aby každý vedel, čo si zač. Vrátane polície. Ešte jedna vyhrážka... Čakám veľké ospravedlnenie, ty falošná predajná lesba,“ odkázala žene Mlejnková.

K celému incidentu sa neskôr vyjadrila aj na profile, ktorý video z hádky šíri. Všetky domnienky o tom, že hádka pramenila z „neprekúsnutej“ nevery, odmietla. „Vyprovokovaná a pripravená scéna. Bravo. Hlavne provokuj, postav si stenu a natáčaj,“ napísala pod video. „Asi málokto vie, že to bola kamarátka, tu nikto nerieši Verču,“ uviedla Barbora.

Barborinu priateľku Veronicu fanúšikovia Survivora spoznali v šou Survivor After.

Celá epizóda na Voyo

Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie