• Relácie
  • Survivor
  • Po výhre prišla aj láska. Víťaz Survivora žiari šťastím, ukázal sexy priateľku

Po výhre prišla aj láska. Víťaz Survivora žiari šťastím, ukázal sexy priateľku

Roky samoty sú preč.

Počas účasti v Survivorovi otvorene rozprával o tom, že žije samotársky život a po jeho boku už roky nestála žiadna žena. Najdrsnejšiu reality šou na svete napokon vyhral a víťazstvo mu do života neprinieslo len rozprávkovú výhru. Dlhoročný samotár Tomáš Weimann (33) je minulosťou. Do jeho života vstúpila láska.

Tomáš sa o krásnu novinku vo svojom živote najskôr pochválil v príbehu na sociálnej sieti. Na snímke, kde svojej milovanej venoval bozk, však jej tvár tajomne prekryl. Zanechal aj vtipný popis „Pani Columbová“. Už o niekoľko hodín na to ju ukázal v plnej kráse a priložil rozsiahle vyznanie lásky.

Tomáš Weimann ukázal novú priateľku.
Tomáš Weimann ukázal novú priateľku.  |  FOTO:  Instagram/tomas_weimann_

​„Nie je to tak dávno, čo som hovoril, že ak mám niekedy v živote spoznať tú pravú, tak je to teraz, pretože sa sám v sebe cítim úplne skvelo a viac pripravený už asi byť nemôžem. Stalo sa to všetko rýchlo a úplne inak, ako som si kedy predstavoval, ale to je život a ten vám to vždy naservíruje úplne inak,“ začal vyznanie víťaz Survivora.

„Takže ďakujem životu a predovšetkým tebe za to, že si prišla do môjho života, pretože som presvedčený, že ty si moja cesta a moje svetlo do života. Ďakujem za to, že si a neskutočne by som každému z vás prial to, čo prežívam, skutočnú lásku,“ okomentoval slovami plnými lásky niekoľko fotografií, na ktorých je spolu so svojou priateľkou.

Podľa extra.cz je Tomášovou vyvolenou Markéta z Ostravy, ktorá je mamou 17-mesačného syna Kristiána. Zo slov víťaza reality šou je zrejmé, že prežíva najšťastnejšie obdobie vo svojom živote a vyzerá to tak, že do sympatickej dlhovlásky je zamilovaný až po uši.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa “Wolverine” (@tomas_weimann_)

​Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie