• Relácie
  • Survivor
  • Pepa a Angie tri týždne po pôrode: Užívajú si, ľudia sú zhrození

Pepa a Angie tri týždne po pôrode: Užívajú si, ľudia sú zhrození

Pepa a Angie tri týždne po pôrode: Užívajú si, ľudia sú zhrození

Mamou sa stala len pred tromi týždňami.

„Sama som matka. Sama som podnikateľka. Ale toto nie. V šestonedelí ťa fakt potrebuje a hovor, čo chceš a skrývaj to za to, čo chceš, ale toto naozaj nie.“ „Ledva sa narodilo, jedinú istotu má vás, matku, a pre vás je dôležitejší nejaký chlap?“ „Mama v pohode, ale dieťa hotové, že nemá maminku. Čo si budeme hovoriť, počas šiestich týždňov dieťa potrebuje cítiť vôňu matky, jej hlas, ktoré pozná.“

Tieto a stovky ďalších podobných komentárov zaplavili účet na sociálnej sieti snúbenice účastníka tohtoročného Survivora Josefa Kůrku. Dôvodom boli fotografie, ktorými sa influencerka a modelka Angie pochválila. Spolu s Pepom sa tri týždne od pôrodu vybrali na wellness.

„Som rada, že o svojom živote môžeme rozhodovať iba my sami. A my sme sa rozhodli, že je veľmi dôležité, aby sme nezabúdali na náš vzťah, a to aj popri tom, že máme dieťa. Je to práca, a to celoživotná (pokiaľ teda chceme, aby náš vzťah vydržal dlho, a to chceme!). Rafael bude mať šťastných rodičov, a to sa rovná šťastné dieťa,“ napísala Angie k niekoľkým fotografiám, ktoré zachytávajú spokojnú dvojicu pri chvíľach oddychu a dodala aj pár slov pre neprajníkov. „Rýpte, ako chcete. My máme v tom, ako má náš život vyzerať, jasno!“ doplnila odkaz.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Angeli Mangombe (@angie.mangombe)

Angie a Pepa sa však veľkého pochopenia od fanúšikov nedočkali. Najmä Angie si ako matka, ktorá pred necelými troma týždňami priviedla na svet dieťa, vyslúžila množstvo kritiky za to, že by od neho tak krátko po pôrode nemala odchádzať. Komentujúci sa hromadne zhodovali na tom, že šestonedelie je citlivé obdobie, kedy by dieťa malo byť neustále so svojou matkou. Upozorňovali aj na jej zdravie, pretože citlivé ženské telo po pôrode je podľa nich náchylné na infekcie.

Mladá influencerka je na kritiku verejnosti zvyknutá a ani tentoraz si z nej nič nerobí. V jednom z príbehov dokonca poďakovala tým, ktorí ju, naopak, podporujú. „Píšete mi krásne správy. Povzbudzujúce. Nebojte sa. Som v poriadku, Máloktorý komentár vo mne niečo vyvolá. Ono za ten čas si človek zvykne. Ale nech mi to skúsia povedať niekde vonku, že som zlá mama. V mojej pravačke je ešte sila,“ napísala s humorom a pridala aj P. S. „Za 14 dní zase začínam s tréningami v boxe, to už snáď ani nerozdýchajú,“ dodala.

Angie si z kritických komentárov nič nerobí.
Angie si z kritických komentárov nič nerobí.  |  FOTO:  Instagram/angie.mangombe

Galéria

Survivor After sledujte na Voyo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie