• Relácie
  • Survivor
  • To najdôležitejšie o novej sérii Survivora. Niektorí súťažiaci sú vám dobre známi

To najdôležitejšie o novej sérii Survivora. Niektorí súťažiaci sú vám dobre známi

To sľubujú tvorcovia novej série Survivor Česko & Slovensko.

Do novej série Survivor Česko & Slovensko 2024 sa prihlásilo takmer desaťtisíc záujemcov. Z nich sa 800 zúčastnilo na kastingových kolách. Museli prejsť štvormesačným kastingom, ktorý preveril nielen ich fyzickú a psychickú odolnosť, ale aj adaptabilitu, šikovnosť, kreativitu poradiť si v nečakaných situáciách. 

​V súboji o prežitie sa teraz stretnú vôbec tí najvýraznejší a najodhodlanejší zažiť jedinečné a neopakovateľné dobrodružstvo. 

Akí budú súťažiaci?

Diváci sa môžu tešiť na výrazné charaktery s jedinečnými príbehmi, ktoré dokáže napísať len sám život. Niektoré tváre si zapamätáte na prvý pohľad, niektoré sú vám už dôverne známe. Niektorí dokážu svojimi názormi rozdeľovať spoločnosť. Niektorí sú statoční obrancovia a iní zase neúprosní sólisti s jasným cieľom.

To, či im ich skúsenosti a povaha pomôžu zvládať podmienky a taktiku súpera v tej najnáročnejšej hre na svete, uvidíme už čoskoro. Všetci však prišli bojovať o jedinú vec - stať sa jediným preživším a uloviť si titul Survivor Česko & Slovensko 2024. 

Zaspomínajte si na finále šou z minulej série:

Galéria

​Nič nebude ako predtým

Noví súťažiaci sa v tejto sérii nemôžu spoliehať na to, čo poznajú z tej minulej. Diváci môžu čakať prekvapenia. Už prvý súboj ukáže, ako sú pripravení prežiť v tých najdrsnejších podmienkach. Podmienky na ostrove, ktoré súťažiaci očakávajú, budú pripomínať prežitie na pustom ostrove, a to so všetkým, čo k tomu patrí. 

​Budú musieť prežiť bez výdobytkov 21. storočia, svojich blízkych, jedla alebo toalety, mydla či zubných kefiek. A bude ich skúšať aj samotná príroda. Budú sa musieť pobiť s meniacim sa počasím, spaľujúcim slnkom, extrémnou vlhkosťou a otravným hmyzom. Okrem ťažkých podmienok ich čaká tiež taktický boj, v ktorom budú musieť mať uši aj oči neustále na stopkách a budú sa snažiť vyhrať a prekabátiť svojich súperov. 

Tých najodolnejších čaká viac ako 70 dní prežitia na pustom ostrove. A cesta za víťazstvom nebude jednoduchá. Vyhrať môže len jeden z nich. Ten získa finančnú výhru 100-tisíc eur a titul Survivor Česko & Slovensko 2024. 

Na novú sériu Survivora sa môžete tešiť už od 27. februára na Voyo. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie