• Relácie
  • Survivor
  • Hádka Mikýřa s Pirátom: Väčšia zrada v Survivore ešte nebola

Hádka Mikýřa s Pirátom: Väčšia zrada v Survivore ešte nebola

Hádka Mikýřa s Pirátom: Väčšia zrada v Survivore ešte nebola

Zradili ho tí, ktorých považoval za bratov.

Zlúčenie v Survivore začalo naberať na obrátkach a zdá sa, že v bezpečí sa nemôže cítiť už naozaj nikto. Ani členstvo v silnej aliancii totiž nemusí znamenať ochranu.

V poslednej epizóde šou sa sociálna hra rozbehla do nevídaných rozmerov. O strategický ťah sa pokúsili naraz dve aliancie vytvorené v kmeni Taínos, no kým pri jednej to bolo absolútne pochopiteľné, v druhej to spôsobilo rozruch.

Galéria

​Nika s Janou si povedali, že je načase pokúsiť sa poslať domov niekoho zo silných hráčov. Voľba padla na Mikýřa. Čo však nikto nečakal, bolo, že rovnakú zákulisnú hru rozbehli aj Pirát s Mártym.

Mikýř dostal na kmeňovej rade najviac hlasov, no zachránil sa džbánom s vodou. Do duelu si vybral Janu, ktorú považoval za dôvod svojho ohrozenia. Ešte pred duelom sa však dozvedel, že s hlasovaním to bolo výrazne inak, ako si myslel a nedokázal uveriť tomu, že ho zradili tí, ktorých považoval za bratov. Duel však zvládol a do kmeňa sa vrátil on a nie Jana. 

Sledujte ďalšiu epizódu šou Survivor Česko & Slovensko v utorok o 21.10 h na Voyo.

Je práca v televízii vaším snom? Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe televíznej šou alebo tvorbe seriálu? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy. Otvárame ďalší ročník a prihlásiť sa môžete do 11. júna 2024.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie