• Relácie
  • Survivor
  • Pirát exkluzívne po návrate zo Survivora: Možno som niekoho sklamal

Pirát exkluzívne po návrate zo Survivora: Možno som niekoho sklamal

Pirát exkluzívne po návrate zo Survivora: Možno som niekoho sklamal

V posledných slovách zhrnul emócie z celej šou.

Od začiatku patril k najvýraznejším účastníkom celej šou, kam prišiel s veľkou základňou fanúšikov. Úspešný bojovník MMA Samuel Krištofič známy pod menom Pirát je obávaný pre súperov z klietky, a preto sa od neho sebavedomá cesta za cieľom očakávala aj v najdrsnejšej reality šou na svete.

Galéria

​Pirát naozaj ukázal, že nie je veľkým hráčom iba v športe. V Survivore dokázal s ľahkosťou vytvárať aliancie aj napriek tomu, že viackrát zmenil farbu šatky a ocitol sa v novom kolektíve. Svojou hrou sa dostal ďaleko, od finále ho delil len kúsok. V momente, keď sa mu nevydaril plán vyradiť Mikýřa, jeho osud v zlúčení sa začal otriasať. Keď postupne vypadli Márty i Bandurko, zmrákalo sa nad ním čoraz viac.

​V 30. epizóde sa mu nepodarilo získať individuálnu imunitu a stal sa jasným terčom. Na kmeňovej rade dostal najviac hlasov a džbán s červenou krvou jeho osud v šou spečatil.

S Pirátom sme sa rozprávali priamo na letisku po prílete zo Survivora. Aké v ňom po šou rezonovali pocity a o čo všetko v šou prišiel? Pirát nám tiež prezradil, či ho v šou niekto sklamal a v posledných slovách zhrnul emócie z celej šou.

Pozrite si rozhovor s Pirátom z letiska:

Pozrite si kmeňovú radu, na ktorej Pirát skončil:

Sledujte ďalšiu epizódu šou Survivor Česko & Slovensko v utorok o 21.10 h na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie