• Relácie
  • Survivor
  • Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Toto je nový Survivor!

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Toto je nový Survivor!

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Toto je nový Survivor!

Vypadnutí zo zlúčenia rozhodli svojimi hlasmi.

Víťazom tretej série šou Survivor Česko & Slovensko sa po 77 dňoch na ostrove stal český komik Martin Mikyska, ktorému na ostrove nikto nepovedal inak ako Mikýř. Finále najdrsnejšej reality šou, akú svet má, sprevádzali chvíle napätia, prekvapenia a v neposlednom rade obrovských emócií.

Mikýř sa stal víťazom doposiaľ najdlhšie trvajúcej a zároveň najsledovanejšej česko-slovenskej série. Po osemnástich kmeňových radách sa v posledný deň pred porotu postavil spolu s Nikolou. Obom sa podarilo prejsť neuveriteľne náročnou cestou až do samotného finále, kde sa statočne postavili čakajúc na verdikt poroty. Stáli na rovnakej štartovacej čiare, predošle v posledných dvoch súbojoch sa im podarilo získať po jednom hlasovacom lístku.

Galéria

​Mikýř patril nepochybne k najvýraznejším súťažiacim šou, sympatie si dokázal získať v každom kmeni. Stal sa ostrovným klaunom a vzhľadom na jeho pohodový prístup k hre sa mohlo zdať, že sociálnu hru a vôbec celú šou neberie vôbec vážne. Zdá sa, že opak bol pravdou a porota to svojím hlasovaním v poslednej časti potvrdila.

Pozrite si emócie po vyhlásení víťaza tretej série šou Survivor Česko & Slovensko.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie