• Relácie
  • Survivor
  • Víťaz Survivora už minul milióny, ktoré vyhral. Vymyslel to tak, že zarobil ďalšie

Víťaz Survivora už minul milióny, ktoré vyhral. Vymyslel to tak, že zarobil ďalšie

Perfektný plán mu priniesol ovocie.

Keď ho vyhlásili za víťaza najdrsnejšej reality šou na svete, nemohol tomu uveriť. Po 77 dňoch však vo finále stál po boku Nikoly Kabátovej, no práve on sa stal novým Survivorom a odniesol si dva a pol milióna českých korún.

Pre mnohých nepredstaviteľná kopa peňazí, Martin Mikýř Mikyska si s ňou poradil veľmi rýchlo. Z výhry už nemá ani korunu, no ďalšie, a tiež v miliónoch, mu pribudli. Ako to dokázal?

Rozhovor v prázdnej aréne

Víťaz tretej série Survivor Česko & Slovensko investoval všetky peniaze do skvelého marketingového ťahu. Celú dvaapolmiliónovú výhru využil na rozhovor, pre ktorý si prenajal najväčšiu halu v Českej republike, ktorou je pražská O2 arena. Pri rozhovore však bola prázdna.

​Fanúšikom ho však ponúkol na známej predplatiteľskej platforme HeroHero a pred jeho zverejnením zvýšil sumu za prístup na jeho profil zo siedmich na desať eur.

„Mikýř a Novotný – Jediný rozhovor v živote. Kde inde zakončiť polročnú cestu než v O2 arene, kde si Mikýř s Ondrom prejdú všetky dôležité momenty z ostrova. Urovnáme staré spory s Jackom, dočkáme sa vysnívaného duelu s Pirátom a, samozrejme, uvidíme stretnutie našej obľúbenej Harry Potter trojice aj s malým prekvapením na záver,“ znie popis dvojhodinového videa na Mikýřovom profile na HeroHero.

Mikyskovi plán vyšiel bravúrne, počet jeho odberateľov začal násobne rásť. Kým v stredu ráno ich mal na HeroHero osemtisíc, v priebehu štvrtka to už bolo viac ako 18-tisíc, informovalo iDNES.cz. Podľa českého portálu sa tak stal najsledovanejším tvorcom na HeroHero v Česku a len za tento nárast predplatiteľov na svojom profile si prilepšil o viac ako tri milióny českých korún.

Galéria

Časť výhry venoval Nikole

Mikýř tiež ukázal, že má srdce na správnom mieste a časť peňazí z výhry venoval Nikole, ktorá skončila ako druhá. Na ostrove totiž o tom rozprával. Nikole počas rozhovoru v O2 arene venoval šek na pol milióna českých korún.

„Peniaze ešte nemám, ale je pravda, že Mikýř mi dal šek v hodnote pol milióna. Za čo som mu, samozrejme, veľmi vďačná. Zdá sa, že si za tie peniaze zaobstarám vysnívanú dodávku, aby som mohla cestovať so svojou sučkou Molly,“ povedala Nika vo štvrtok pre iDNES.cz.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie