• Relácie
  • Túžba tela
  • Mario Cimarro zareagoval na špekulácie o druhom dieťati: Takáto je pravda

Mario Cimarro zareagoval na špekulácie o druhom dieťati: Takáto je pravda

Hviezda telenoviel ukončila všetky dohady.

Galéria

​Veľkonočné sviatky oslavovala aj Bronislava Gregušová. Finalistka Miss Slovensko 2015 sa so svojimi fanúšikmi podelila o fotku, na ktorej je spolu so svojou dcérkou Brianou, ktorá na konci augusta oslávi už druhé narodeniny. Chýba však na nej jej partner a otec Briany Mario Cimarro. Ten mal na to pochopiteľné dôvody.

Ako nám povedal, keď sme sa mu ozvali, akurát sa vracal z Karibiku, kde nakrúcal projekt, o ktorom však ešte nemôže hovoriť. „Konečne môžem byť so svojou rodinou a dohnať zvyšok Veľkej noci,“ povedal Mario. 

Pre Bree, ako ju volajú, si pripravili aj tzv. egg hunt (hľadanie vajíčok ukrytých na rôznych miestach napr. po záhrade). „Veľmi sa jej to páčilo,“ pokračovala hviezda telenoviel. 

Bývalého účastníka ôsmej série tanečnej šou Let's Dance sme sa opýtali aj na špekulácie o Broninom druhom tehotenstve, ktoré sa objavili aj v médiách po tom, čo zverejnila už spomínanú fotografiu počas veľkonočných sviatkov. Medzi komentármi sa totiž objavila aj otázka, či náhodou nečaká bábätko. „Vážime si záujem a priania, i keď nečakáme bábätko, život si užívame plnými dúškami,“ povedal Mario pre markiza.sk a ukončil tak všetky dohady. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Bee (@bronigregus)

Telenovelu Túžba tela s Mariom Cimarrom v hlavnej úlohe môžete sledovať každý pracovný deň o 16.00 h na Doma.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie