• Relácie
  • Vedma
  • Trojan to povedal nahlas: Herci si to často sľubujú, tu to bolo inak

Trojan to povedal nahlas: Herci si to často sľubujú, tu to bolo inak

Trojan to povedal nahlas: Herci si to často sľubujú, tu to bolo inak

Mladý herec si nakrúcanie minisérie Vedma pochvaľoval.

Galéria

​Už v piatok (16. júna) odštartuje na Voyo veľkolepá päťdielna fantasy miniséria s názvom Vedma, ktorá mala slávnostnú premiéru v Bratislave v utorok (7. júna). Nechýbali na nej Antónia Lišková, Annet X, Josef Trojan, Gabriela Marcinková, Ivan Franěk, Ervín Nagy a mnohí ďalší.

​„Na fikciu je kladený omnoho väčší dôraz, na ten fantasy svet a tiež na zákonitosti toho sveta, tak ma zaujalo, že sa tu niečo také deje, prišlo mi to ako zaujímavá skúsenosť,“ povedal nám v rozhovore Josef Trojan. Zároveň si pochvaľoval aj priateľstvá, ktoré na pľaci vznikli. „Často sa stáva, že si ľudia na natáčaní sľubujú, ako sa budú kamarátiť, ale tu mám pocit, že sľuby nezostali len pri slovách, ale že som tam naozaj spoznal niekoľko ľudí, ktorí sú mi blízki názormi aj premýšľaním,“ pokračoval. Koho mal talentovaný herec na mysli?

Pozrite si rozhovor s Josefom Trojanom, ktorý vznikol ešte na januárovom promo fotení k Vedme v Prahe a dozviete sa tiež, ako sa mu spolupracovalo s herečkou Dagmar Havlovou.

Nový Voyo Originál Vedma štartuje od piatka 16. júna exkluzívne na Voyo.

​O minisérii Vedma:

Príbeh série je dejovo zasadený do súčasnosti, no zároveň siaha až do obdobia rudolfínskej Prahy šestnásteho storočia. Filip, podobne ako mnoho ďalších alchymistov tej doby, experimentuje s elixírom večného života. Na rozdiel od ostatných sa mu – aj vďaka mýtickému Golemovi – podarí stať sa v podstate nesmrteľným. So svojimi potomkami Luciou a Tomom tak môžu preplávať stáročiami, živení iba zlom a negatívnou energiou. Aby sa zbavili stáročného prekliatia tejto závislosti, túžia po prechode do dimenzií, kde už nikdy nebudú potrebovať fyzické telo. Jediné, čo na to potrebujú, je dostať sa k prechodovému portálu. Ten však stráži Vedma. Nastáva tak odveký súboj dobra so zlom, svetla s temnotou.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie