Láska má mnoho podôb. A občas prichádza naozaj nenápadne...

Láska má mnoho podôb. A občas prichádza naozaj nenápadne...

Gülsiye pohľad na príšerne dobitého Necdeta poriadne vykoľají. Zdá sa, že sa jej ten smoliar napokon predsa len dostal pod kožu!

Od tej prekliatej noci, keď Sancar (Engin Akyürek) stlačil spúšť, aby zachránil Mavi (Tuba Büyüküstün), Zehru (Cemre Öktem) a Kavruka (Edip Tepeli), už uplynulo dlhých päť mesiacov. Päť mesiacov, počas ktorých z jeho predošlého života prakticky nezostal kameň na kameni. Päť mesiacov, ktoré strávil za mrežami - ďaleko od všetkých, čo miluje. Päť mesiacov bez milovanej ženy (Tuba Büyüküstün) a dcérky (Beren Gençalp), bez ktorých zrazu akoby sa zem zľahla... Vďaka malému Gedizovi a Elvan (Hivda Zizan Alp) prídu Zehra s Gülsiye (Yağmur Başkurt) aspoň na chvíľku na iné myšlienky. Yahya (Doğukan Polat) prakticky vôbec nie je doma, vytrvalo prehľadáva každý kút v nádeji, že nájde stratenú švagrinú a neter. A z pani Halise (Gonca Cilasun) je zatrpknutá fúria plná jedu... Akoby už tých zlých správ nebolo dosť, na scéne sa znova objaví veľvyslanec Güven (Erdal Küçükkömürcü). Aj keď navonok to nedávajú na sebe znať, vzťah Zehry a Kavruka zrejme prechádza vážnou krízou.

Galéria

Yahya si nemôže pomôcť – keď zistí, že Bora (Ferit Aktuğ) už nemá u Elvan najmenšiu šancu, neubráni sa úsmevu. Všetko nasvedčuje tomu, že v naivnej nádeji, že bude konečne šťastná, urobí nepoučiteľná Dudu (İlayda Ildır) ďalšiu fatálnu chybu. Sancarov právnik dosiahne prvý veľký úspech, keď súd jeho klienta až do súdneho procesu pustí na slobodu. Gülsiye pohľad na príšerne dobitého Necdeta (Sami Aksu) poriadne vykoľají. Zdá sa, že sa jej ten neuveriteľný smoliar napokon predsa len dostal pod kožu!

Aj keď je to pre Kavruka veľmi ťažké a bolestné, uvedomí si, že jeho manželstvo so Zehrou sa rúti strmhlav do záhuby. A tak urobí to, čo považuje za správne. Napokon, je to predsa Kavruk... Intrigán a manipulátor Güven vrchovato ochutná z vlastnej medicíny, keď svojich mužov pošle za Sancarom. Presnejšie, za niekým, koho zaňho považuje. Sancar a Mavi sa po nekonečnom odlúčení opäť stretnú...

Sledujte v stredu, 28. júna, o 22.40!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie