Vymenené životy: 273. a 274. epizóda

Vymenené životy: 273. a 274. epizóda

Cihanovi zrazu ako kúsky akejsi skladačky do seba zapadne všetko to, čo dodnes nedávalo žiadny zmysel!

Asuman (Mine Tugay) robí všetko pre to, aby si znovu naklonila Hazal (Alina Boz), od ktorej závisí, či ju Damir (Sarp Akkaya) bude ešte tolerovať, alebo nadobro skončí. No nezvolí si práve najšťastnejšiu stratégiu – opäť sa totiž pokúsi predstierať, že je nevinná ako čerstvo napadnutý sneh a nahádzať špinu na všetkých ostatných, vrátane nebohého Haruna (Barış Falay)... Cihan (Erkan Petekkaya) má plnú hlavu starostí, predovšetkým vďaka Ozanovmu (Burak Tozkoparan) nepochopiteľnému rozhodnutiu spolupracovať s Damirom a strachu o to, či Cansu (Leyla Tanlar) zaberie liečba, ktorú konečne začala brať vážne. Preto požiada otca (Civan Canova), aby mu pomohol aspoň tým, že už prestane s tým svojím nenávistným ťažením proti Dilare (Ebru Özkan). Ukáže sa, že nepovedať malému Alazovi (Ömer Faruk Yüksek) pravdu o jeho ockovi bolo veľkou chybou – počas prechádzky v lese sa totiž v nestráženej chvíli vydá za akýmsi mužom, ktorého považuje za Haruna, a stratí sa!

Damir vezme Hazal na vidiek, za tetou svojej mamy. No nie je to len zdvorilostná návšteva... Osud znova zvedie dokopy Cihana a jeho kamarátku z detstva Edu. Tá si totiž v tom včerajšom zhone, keď viezli jej žiačika do nemocnice, zabudla v Cihanovom aute mobil. To stretnutie je o to dôležitejšie, že nečakaným spôsobom zasiahne do života Cansu a... Navždy ho zmení! Hazal je napriek pokazenému autu a hustému dažďu veľmi šťastná, pretože Damir pred ňou zrazu pokľakne a požiada ju o ruku!

Jediným ako-tak rozumným Ozanovým rozhodnutím uplynulých dní je zamestnať ako svoju pravú ruku... Özkana (Tolga Tekin).

Ozan zjavne nemá ani najmenšie tušenie, akému diablovi sa upísal, keď súhlasil, že bude Damirovým spoločníkom. No Özkan akú-takú predstavu získa už v prvý deň, keď sa pokúsi spriateliť sa s Damirovým ochrankárom Şahinom (Hasan Şahintürk) a tvrdo narazí! Hazal poriadne zaskočí, keď ju navštívi otec a zdôverí sa jej s obavami kvôli partnerstvu Ozana a Damira. Nemala totiž o ňom ani len tušenia... A to je o dôvod navyše, prečo otcovi nepovedať o svojom rýchlo napredujúcom vzťahu s Damirom! Na jej veľkú smolu však udalosti zrejme už onedlho naberú veľmi rýchly spád, pretože niekdajšia Damirova pravá ruka už dala echo médiám! Rahmiho návšteva Ekrema (İlhan Şeşen) natoľko rozruší, že skončí v nemocnici. Pre akútny nedostatok krvi jeho skupiny mu, žiaľ, nemôžu dať transfúziu, bez ktorej zase nemôže dostať ďalšiu dávku chemoterapie. Prekvapivo sa však ukáže, že vhodnú skupinu má... Rahmi!

Nielen Dilaru (Ebru Özkan) maximálne znepokojí, keď médiá prinesú správu o novom luxusnom aute Hazal. Cihan sa o tom pokúsi s dcérou porozprávať, no rýchlo pochopí, že mu klame - a zrazu ako kúsky akejsi skladačky do seba zapadne všetko to, čo dodnes nedávalo žiadny zmysel! Potrebuje už len nevyvrátiteľný dôkaz, že Hazal chodí s Damirom, preto Azmiho (Yaşar Kara) požiada, aby dal do jej auta sledovacie zariadenie. Cansu je novou prácou vychovávateľky nadšená, vďaka nej akoby na svoju chorobu úplne zabudla.

Hazal si vybije zlosť na výnimočne nevinnej Asuman, pretože si myslí, že fotky médiám prihrala ona. A keďže si to myslí aj Damir, Asu len zázrakom nepríde o život! No niekto iný také šťastie mať nebude...

Sledujte v stredu, 29. januára, o 22.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie