Vymenené životy: 279. a 280. epizóda

Vymenené životy: 279. a 280. epizóda

Rahmi, ktorý to berie ako pokánie za všetky svoje hriechy, sa rozhodne vziať pred súdom celú vinu na seba...

Cihan (Erkan Petekkaya) má panický strach, aby Ozanove (Burak Tozkoparan) testy predsa len nepreukázali prítomnosť nejakej drogy – koniec koncov, keď už si jeho syn z tej prekliatej noci nič nepamätá, možno zabudol i na to, že si niečo vzal... O tragédii, ktorá sa práve teraz odohráva len o pár kilometrov ďalej, zatiaľ ani on, ani Yıldırım (Ertuğrul Postoğlu) nič nevedia – že polícia zatkla Dilaru (Ebru Özkan) a Rahmiho (Civan Canova) za pokus o vraždu Damira (Sarp Akkaya), priamo počas jeho svadby s Hazal (Alina Boz)! Özkan (Tolga Tekin) zúri, pretože odkedy je Keriman (Nursel Köse) chorá, je ženou v domácnosti on – varí, perie, stará sa o malého Cana... O tom, čo postretlo jeho šéfa Ozana zatiaľ nemá ani najmenšie tušenie! Keď Engin (Ayhan Bozkurt) zistí, že Özkan zdúchol z domu, lebo sa mu nechce starať o chorú sestru, poriadne mu vyčistí žalúdok! Keď si Cihan konečne zapne telefón a nájde x zmeškaných hovorov od Dilary, hneď tuší, že je zle a zavolá jej – a zažije ďalší veľký šok v priebehu dvoch dní!

Keďže Rahmiho priznanie je v rozpore s výpoveďami svedkov, ktorí ako strelca identifikovali Dilaru, až do vyhodnotenia všetkých relevantných dôkazov polícia posadí za mreže oboch. Cihan sa na uplakanú Hazal v svadobných šatách nedokáže ani len pozrieť... Cansu (Leyla Tanlar) zatiaľ o ničom nevie, pretože jej nik z rodiny nedvíha telefón. Nechce však byť teraz sama, preto do vily pozve Edu. Jej nezdravo ambiciózna mama si to, samozrejme, vysvetlí po svojom.

Asuman (Mine Tugay) je sama prekvapená, ako úprimne sa teší, keď Şahin (Hasan Şahintürk) prijme jej pozvanie na večeru. Všetka romantika je ale razom fuč, keď jej povie, čo sa stalo na svadbe...

Sotva Keriman vyzdravie, škaredo sa jej vypomstí, ako si nedávno vystrelila z Özkana, keď ho na smrť vystrelila predstieraním, že sa malý Can kamsi stratil – tentoraz sa totiž to úbohé chlapča stratí naozaj! Kým sa jeho teta handrkuje s ostatnými ženami na trhovisku, on sa prikmotrí k skupinke okoloidúcich detí s balónikmi a odíde spolu s nimi... Şahin, ktorý spolu s Asuman čaká pred jednotkou intenzívnej starostlivosti na nové správy o Damirovi, si ako prvý všimne, že sa jeho šéf po náročnej operácii pomaly preberá. Jeho prvé, ešte trochu rozostrené myšlienky patria Hazal... Keriman zatiaľ pred Özkanom tají, že sa malý Can stratil. O to viac ju rozhodí, keď jej brat zavolá s tým, že sa majú ponáhľať, pretože ich chce poobede vziať do cirkusu! V škôlke medzičasom zistili, že si z výletu priviezli o jedno dieťa navyše, no sú bezradní – keďže chlapča nerozpráva, nemajú ani najmenšie tušenie, ako ho vrátiť jeho rodine, ktorá ho už iste zúfalo hľadá!

Po dohode s Cihanom sa Rahmi, ktorý to berie ako pokánie za všetky svoje hriechy, rozhodne vziať pred súdom celú vinu za streľbu na Damira na seba, a tak Dilaru prepustia na slobodu a jeho odsúdia na 13 rokov väzenia! Keriman má opäť raz viac šťastia ako rozumu – jedna z učiteliek totiž donesie spiaceho Cana práve na policajnú stanicu, kde už pár hodín vyplakáva! No keďže nemá ako dokázať, že sú príbuzní, musí sa voľky-nevoľky predsa len priznať bratovi...

Hazal uprosí Cansu, aby mohla použiť jej mobil, no ani to nestačí, aby sa upokojila. Chce ísť za Damirom, nech už si o tom jej blízki myslia čokoľvek!

Sledujte v utorok, 4. februára, o 22.25!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie