Stará láska nehrdzavie. Obľúbení herci opäť spolu!

Stará láska nehrdzavie. Obľúbení herci opäť spolu!

Aj po rozchode k sebe mali blízko.

Netradičná, no spolu mimoriadne schopná, vyšetrovateľská dvojica Nikol Tichá v podaní skvelej Táne Pauhofovej a Adam Kadlec v podaní Kamila Mikulčíka mieria k poslednému prípadu.

Na oddelení kriminálnej polície vládne napätá atmosféra pre vyšetrovanie, ktoré uskutočnili na vlastnú päsť a úplne obišli šéfku Trenčanovú. Zdá sa však, že ani medzi Nikol a Adamom nie je všetko v poriadku.

TIP: Dušan Kaprálik o mladých hercoch: Je lepšie odísť, ako trápiť sa a nič z toho

Keď Nikol požiada Adama o vysvetlenie, dostane odpovede aj na svoje nevyslovené otázky. Osud alebo náhoda zamieša karty tak, že Nikol trávi viac času so svojím bývalým priateľom Matejom, ktorého stvárňuje Tomáš Maštalír. Zaujímavé je, že herci tvorili pred rokmi pár aj v súkromí.

Zdá sa, že Nikol a Matej majú k sebe blízko čoraz viac... Odváži sa Kadlec zabojovať? Vychutnajte si finále seriálu Výnimočná Nikol.

FOTO:  TV Markíza

Sledujte seriál Výnimočná Nikol s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe vo štvrtok o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Výnimočná Nikol? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.


Galéria

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie