Striptízový klub aj hviezda Harryho Pottera. Druhá séria obľúbeného seriálu je tu!

Striptízový klub aj hviezda Harryho Pottera. Druhá séria obľúbeného seriálu je tu!

Na Markízu sa vracia výnimočná vyšetrovateľka.

Táňa Pauhofová ako excentrická, brilantná a neuveriteľne svojská Nikol a upätý, pedantný a poriadkumilovný kapitán Kadlec v podaní Kamila Mikulčíka sa opäť predstavia v úlohe značne nesúrodej vyšetrovacej dvojice. Úspešný komediálny krimiseriál sa vracia na obrazovky Markízy a už od pondelka 22. apríla 2024 bude pokračovať ďalšími ôsmimi premiérovými epizódami.

„Aj keď som zo začiatku pochybovala, že sa tak stane, Nikol a jej ‚dobrodružstvá‘ som si veľmi obľúbila. Počas výroby prvej série sa z nás stala super partia, zladili sme sa a nesmierne sme sa na pokračovanie tešili. Myslím si, že ľahkosť a nezlomnosť Nikol sa do nášho natáčania skutočne dostala a my sme si druhu sériu skutočne užili,“ priblížila predstaviteľka hlavnej hrdinky Táňa Pauhofová.

„Okrem zaujímavých zamotaných prípadov sa diváci môžu tešiť aj na viaceré vzťahové prekvapenia. Budú tiež mať šancu oveľa lepšie spoznať Nikol aj jej parťákov. A v dnešnej dobe nie je na zahodenie, že seriál má v sebe humor, nadhľad a dobrý koniec. A je to poctivá robota,“ dodala.

Galéria

​Vyšetrovanie zavedie Tichú a Kadleca opäť na najrozmanitejšie miesta -do nákupného centra, na farmu medzi súťažné kravy, do kaštieľa ako z detektívky od Agathy Christie, ale aj na misiu v utajení do striptízového klubu.

Zároveň sa objavia nové skutočnosti týkajúce sa zmiznutia Nikolinho bývalého partnera Romana (Richard Autner). Dej výrazne zamotá nová postava vytrvalej a odhodlanej vyšetrovateľky, ktorá má za úlohu posúdiť prínos a škody, ktoré Nikol spôsobila policajnému zboru.

Táňa Pauhofová a Predrag Bjelac v druhej sérii seriálu Výnimočná Nikol.
Táňa Pauhofová a Predrag Bjelac v druhej sérii seriálu Výnimočná Nikol.  |  FOTO:  TV Markíza

​V sériali sa opäť predstavia šéfka kriminálneho oddelenia Kristína Trenčanová (Michaela Majerníková), vyšetrovatelia Samo Dubský (Pavol Šimun) a Nora Antonyová (Dominika Morávková), Nikolin expartner Matej (Tomáš Maštalír) a jej matku si opäť s chuťou zahrala Zuzana Kronerová.

Zvučné herecké mená sa objavia aj vo vedľajších úlohách, napríklad Jozef Vajda, Jana Kovalčiková, Marek Geišberg, Kristína Kanátová, Rebeka Poláková, či Jana Hubinská. Diváci sa môžu tešiť aj na svetoznámeho herca z kultovej ságy o Harrym Potterovi - Predraga Bjelaca.

Pripomeňte si prvú sériu Výnimočnej Nikol na Voyo a už v pondelok 8. apríla o 21.50 h na Markíze.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie