• Relácie
  • Výnimočná Nikol
  • Do Výnimočnej Nikol prišla z Kanady. Hviezdu omylom poprosila o kávu, bozkávala sa s idolom žien

Do Výnimočnej Nikol prišla z Kanady. Hviezdu omylom poprosila o kávu, bozkávala sa s idolom žien

Do Výnimočnej Nikol prišla z Kanady. Hviezdu omylom poprosila o kávu, bozkávala sa s idolom žien

Andrea Štefančíková sa v šestnástich s rodičmi presťahovala do Severnej Ameriky.

V roku 1998 jej rodičia oznámili, že sa všetci sťahujú do Kanady. Ako šestnásťročná tínedžerka si odchod od svojho bratislavského života a priateľov nevedela predstaviť. Dnes Andrea Štefančíková, ktorú aktuálne môžete vídať v seriáli Výnimočná Nikol, hovorí, že má domov „tam aj tu“, hoci začiatky v novej krajine boli veľmi náročné.

„Ísť tam a prísť do nového kolektívu, kde sú tínedžeri úplne brutálni, tak nás úplne neprijali hneď,“ spomína na príchod do Kanady. „Ak ste videli film Protivné baby, je to na školách zrkadlovo také isté,“ doplnila pre predstavu s úsmevom.

Galéria

​Ešte predtým ako sa Andrea začala naplno venovať herectvu, v Amerike pôsobila aj ako modelka. Aká je práca herečky za oceánom? Hoci na pľaci stretla mnohé slávne hviezdy, prácu s nimi vystihuje jednou vetou: „Všetci sú ľudskí, a keď robíme spolu, všetci sme si rovní.“

S kým všetkým sa jej podarilo spolupracovať? A ktorého slávneho herca nespoznala a požiadala ho, aby jej priniesol kávu? Bozky s hollywoodskym idolom žien by jej závideli jeho fanúšičky po celom svete.

Sledujte novú epizódu Výnimočnej Nikol v pondelok o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo.

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie