• Relácie
  • Zrada
  • Pôvodné povolanie Milana Ondríka vám vyrazí dych. Nádherné umelecké diela!

Pôvodné povolanie Milana Ondríka vám vyrazí dych. Nádherné umelecké diela!

Herec nám dovolil nahliadnuť do svojho kráľovstva.

Vypracoval sa na jedného z najobsadzovanejších hercov a aktuálne hviezdi aj v markizáckom seriáli Zrada. Milan Ondrík nie je len všestranný herec, ale aj mimoriadne zručný rezbár. Vo voľnom čase vezme rád do rúk drevo a vytvára doslova umelecké skvosty. Nám sa podarilo nahliadnuť do priestorov, kam zvyčajne Milan ľudí nepúšťa. 

Galéria

​„Toto je moje kráľovstvo, kam unikám z reálneho života, od svojich povinností, prác, od svojich starostí vo svojej hlave. Až sa čudujem, že som vám dovolil sem ísť, lebo je to také dosť intímne miesto, kde nechávam svoje starosti a povinnosti a hlavne sa tu občas venujem môjmu pôvodnému povolaniu a tým je umelecké rezbárstvo. Viem tu vypnúť hlavu a nahrádza mi to môj sen a tým je, že chcem mať v budúcnosti malú chalúpku,“ povedal Milan s úsmevom. 

​Milan sa k rezbárstvu dostal už v detstve vďaka starému otcovi, ktorý bol stolárom. „Potom som išiel na strednú školu, nevedel som kam, tak som si dal prihlášku na odbor umelecko-remeselné spracovanie dreva so zameraním na rezbárske práce. Celkom sa mi tam darilo a aj sa mi tam páčilo a bol som presvedčený o tom, že to bude moje povolanie,“ povedal herec. 

Podal si prihlášku na Vysokú školu výtvarných umení, no nevzali ho. O dva týždne neskôr sa konali prijímačky na Vysokú školu múzických umení na odbor herectvo. „Tam ma zobrali, tak som šiel tým smerom,“ dodal. 

Hviezda seriálu Zrada nám ukázala svoj najväčší poklad a svoje umelecké diela. Sledujte reportáž. 

Sledujte seriál Zrada každý pondelok o 20.30 h na obrazovkách Markízy. 

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie