Bláznivý darček od priateľov! Šokoval aj samotnú Tinu!

25. 02 2015 13:45 | Narcis
Tia Lili Anna, dcéra Tiny a Separa (Zdroj: Facebook.com)
Tia Lili Anna, dcéra Tiny a Separa (Zdroj: Facebook.com)
Tia Liliana, dcéra Tiny
Tia Liliana, dcéra Tiny
Tia Liliana, dcéra Tiny

Foto vo vnútri!

"Akoze UAU! V ZIVOTE SOM NEVIDELA KRAJSIE TENISKY! Odpadla som a trham si vlasy", ujúkala od radosti na sociálnej sieti Tina. Bodaj by aj nie, veď takýmto darčekom sa nemôže pochváliť hocikto!

Tina dostala darček
 
Tina, ktorá po narodení dcérky žiari šťastím a doslova sa modlí za to, aby stav šťastia a lásky vydržal čo najdlhšie, napodiv z času na čas zverejní fotky svojich detí, a to aj napriek tomu, že do svojho súkromia nerada kohokoľvek púšťa. Pri extra dávke radosti však nevydržala a musí sa o tento pocit podeliť so všetkými. Na sociálnej sieti napísala aj o tom, ako prežívala tehotenstvo a pôrod. Je to jej "uhol pohľadu", ktorý končí slovami: "Deti sú najviac. Ale rovnako najviac je nájsť výnimočného muža. S ním sa starať o rodinu je zážitok. Decká však jedného dňa odídu z domu a založia si vlastnú rodinu. Ale žena s mužom ostávajú. Preto ak máte doma dobrého muža, dajte mu najavo, čo pre vás znamená. Nech sa pri tých drobcoch, okolo ktorých sa chtiac-nechtiac točí väčšina dňa, necíti zbytočný a nedocenený :-) Ja napríklad milujem byť ženou svojho muža."

Pozrite si aj: Najemotívnejšie foto! "Drsňák" Separ s dcérou v náručí!

Tak jej teda prajeme, nech si svoje šťastie naplno vychutnáva a nech jej vydrží čo najdlhšie!

Tia Lili Anna, dcéra Tiny a Separa (Zdroj: Facebook.com)
 
Dcéra Tia Lilli Anna sa speváčke narodila presne v tom istom istom mesiaci ako syn Leo: TINA ukázala dcéru! Prezradila aj jej zvláštne meno!

O utajenej svadbe Tiny sme už povedali dosť: Exkluzívne priznanie Tiny! Prečo tajila svadbu so Separom!

Už teraz vie presne: Detí aj 15, tehotenstvo už žiadne: Tina exkluzívne mesiac pred pôrodom: Ešte držím pokope!