Dojatá Adela Banášová: Aj ostrieľaná moderátorka je len človek!

16. 03 2015 11:20 | Narcis
Adela Banášová, OTO
Adela Banášová, OTO

Svoje emócie nedokázala skryť

Pätnásty ročník Osobnosti televíznej obrazovky už má svojich víťazov. Za televíziu Markíza si sošky odniesol seriál Búrlivé víno, redaktorka Danica Kleinová, moderátor Patrik Herman, moderátor Peter Varinský, herečka Zuzana Šebová, herec Juraj Kemka a moderátorka Adela Banášová. Večer, ktorý  sa niesol v dobrej atmosfére a v znamení smiechu, však priniesol aj chvíle dojatia a sĺz. Ocenenie Absolútny OTO veľmi emotívne zasiahlo moderátorku celého večera  Adelu, ktorá sa neubránila slzám rovno v priamom prenose. Aj na party po prenose prišla až o niekoľko hodín, kde ju oddane a hrdo čakal jej partner Peter Modrovský. Ale aj my, pretože sme boli zvedaví, čo na to všetko hovorí...

 
 
Adela sa ničoho neobáva - hovorí otvorene: Adela Banášová: Pravda o jej vzťahoch!

Exkluzívne zábery: Mladá Adela Banášová pred kamerou. Moderátorka začínala v markizíckom Teleráne. Tieto zábery musíte vidieť!

Klobúk dolu pred Adelou Banášovou! To, ako sa dokázala vyrovnať so stratou dieťaťa po pár mesiacoch tehotenstva, je obdivuhodné o to viac, že už dávnejšie po ňom túžila. Iste, nie je jediná žena na svete, ktorej sa to prihodilo, a aj keď Adela o svojich súkromných veciach nehovorí veľmi rada, prezradila nám, ako sa s tým vyrovnáva: Adela Banášová: Otvorene o strate dieťaťa!