Youtuberka šokuje priznaním: Toľko úprimnosti by ste nečakali

13. 12 2018 13:40 | nb
Martina Horňáková alias Moma
Martina Horňáková alias Moma Foto: Instagram/martinahornakova

Moma chce byť k svojim fanúšikom naozaj úprimná.

Martina Horňáková alias Moma je známa youtuberka a influencerka, ktorú sledujú desiatky tisíc ľudí. A práve preto cíti voči nim zodpovednosť. V jej začiatkoch ju preslávilo video, kde priznala poruchu príjmu potravy. To obletelo internet a Momu zrejme utvrdilo v tom, aby s úprimnosťou a otvorenosťou voči fanúšikom neprestala.

Youtuberka sa rozhodla, že okrem videí o mejkape, každodenných zážitkov či cestách do zahraničia, robiť na pravidelnej báze videá, kde prezentuje svoje názory. A hneď prvý diel je zásah do čierneho. Pretože aj keď Momu živia práve sociálne siete, má na ne svoj názor.

"Sociálne siete sú niečo ako droga. Ide o vytváranie fiktívneho a ukazovanie dokonalého života, o predbiehaní sa v irelevantných hodnotách a o egu," hovorí na rovinu. Priznáva, že závislosti na sociálnych sieťach podľahla aj ona, no snaží sa v ich používaní nájsť mieru. Jej cieľom je ukázať ľuďom aj svoje slabšie chvíľky a nielen dokonalú verziu samej seba, pretože byť neustále dokonalý sa v skutočnosti jednoducho nedá.

Napriek kritike to však Moma nevidí len negatívne."Mne sociálne siete aj veľmi pomohli, ale majú veľmi veľa mínusov." dodáva. Fanúšikov týmto videom vyzýva, aby neverili všetkému, čo na Instagrame vidia a prekvapila odhaleniami, ktoré by ste nečakali.Komentáre (0)