Prekvapivé priznanie Moniky Beňovej: S pôrodmi ešte nekončí!

26. 08 2020 10:40 | kf
Monika žiari šťastím
Monika žiari šťastím Foto: Instagram/monicabenova

Europoslankyňa sa už vytúženého dievčatka nevie dočkať.

Monika Beňová dlho svoje tehotenstvo tajila, ale v šiestom mesiaci sa rozhodla, že to oznámi aj verejnosti. Pod srdcom nosí vytúžené dievčatko, ktoré sa bude volať Lea. Päťdesiatdvaročná politička bude mať druhé dieťa a jej dospelý syn má už 30 rokov. Hoci od jej prvého pôrodu ubehli už tri desaťročia, Monika v rozhovore prezradila, že tentoraz prežíva tehotenstvo úplne inak ako prvýkrát, keď mala 20 rokov.

„Už som ani nedúfala, že otehotniem, ale môj partner je optimista a neustále mi hovoril, že sa nám to podarí. A mal pravdu. Som jeden z mála ľudí, ktorí vďaka koronavírusu dostali priestor na spomalenie v živote a možno práve to zastavenie môže za to, že som otehotnela,“ hovorí politička.

zdroj: Instagram/monicabenova

Podľa jej slov túžila po dievčatku, aby jej mohla odovzdať všetky svoje ženské skúsenosti. „Uvedomujem si, že som staršia rodička, a preto chcem zabezpečiť môjmu dieťatku všetko, aby bolo v poriadku. Nemyslím na svoj komfort, ale na jej,“ povedala Monika pri výbere nemocnice.

Tentoraz žiadne ranné nevoľnosti nepociťovala ako pri prvom tehotenstve a nemá žiadny zhon, keďže je od marca doma. „Veľmi si užívam toto tehotenstvo. Neviem, či to nezopakujem zase o rok,“ zavtipkovala v priamom prenose.