Sajfa s Veronikou v tom majú jasno: Aký názor majú na slovenských influencerov?

18. 05 2021 15:00 | kf
Veronika a Sajfa moderovali už druhý ročník SOWA
Veronika a Sajfa moderovali už druhý ročník SOWA Foto: Ján Zemiar @jano_boccacio pre @socialawardslovakia

Obľúbená moderátorská dvojica má podobné názory na slovenských influencerov.

Veronika a Sajfa sú zohratý pár nielen v súkromí, ale aj na pódiu. Obľúbená moderátorská dvojica ukázala svoje kvality aj na odovzdávaní cien Social Awards Slovakia, ktoré sa konalo 15. mája v Bratislave. Druhý ročník prestížnej udalosti bol naozaj špeciálny, keďže od vypuknutia pandémie sa nemohlo organizovať podujatie, na ktoré by mohli prísť hostia osobne. SOWA prelomila ľady a známe tváre sa zišli pod jednou strechou v rámci prísnych pandemických opatrení.

TIP na článok: Módna polícia: Celosvetovo vypredaný overal či najnovšie kolekcie známych návrhárov!

Na Slovensku sa objavuje čím ďalej tým viac ľudí, ktorí sa živia sociálnymi sieťami. Influenceri majú na internete veľkú moc, s ktorou prichádza o to väčšia zodpovednosť. Na Social Awards Slovakia sa venovali práve týmto ľuďom, ktorí sú obľúbení na sociálnych sieťach a odovzdávajú ľuďom nejaké posolstvo.

„Sledujem aktívne niekoľko rokov sociálne siete a posledné roky bádam, že sa to všetko tak skultúrňuje, že ľudia, ktorí majú publikum, sa snažia odovzdať niečo zo seba a nielen niečo úplne povrchné a triviálne,“ povedala Veronika.

„Súhlasím s Veronikou, pomaly sa začína triediť tzv. zrno od pleva. Na slovenských sociálnych sieťach sa naozaj objavujú ľudia, ktorí majú čo povedať a majú možnosť posúvať ľuďom informácie, ktoré sú hodnotné,“ pridal sa Sajfa.

Aj Veronika so Sajfom patria medzi obľúbených ľudí na sociálnych sieťach a majú mnoho fanúšikov. Aký majú názor na svet influencerov a ako hodnotia nové tváre, sa dozviete v rozhovore.

 

Komentáre (0)