Následky hrozivej nehody: Speváčka sa znova učí chodiť

18. 06 2021 09:30 | nb
Ronie si zlomila panvu.
Ronie si zlomila panvu. Foto: Instagram/ronieofficial
Ronie v Teleráne s Kvetkou a Tomášom
So Celeste Buckingham
S kamarátom Matejom Zrebným točia aj vtipné hudobné videá.

Vydesila všetkých fanúšikov.

Speváčka Veronika Adamičková alias Ronie si toto leto vôbec neužije. Za sebou má hrozivú nehodu, ktorá mohla skončiť tragédiou. Následky sú však aj tak obrovské a ona sa znova učíchodiť. Napriek tomu jej nezmizol úsmev z tváre a zachováva si svoj pozitívny prístup k životu.

A čo sa vlastne stalo? Speváčke sa vypomstil milovaný longboard, ktorý síce vie skvele ovládať, no cesty občas bývajú nevyspytateľné. Všetko vysvetlila mesiac po nehode v príspevku na Instagrame.

TIP: Radosť v rodine Márie Čírovej. Ďalšie bábätko na ceste

„Žijem a pomaly sa znovu učím chodiť. Pre tých, ktorí nezachytili a pýtajú sa, čo sa mi vlastne stalo... Štyri týždne dozadu som si zlomila panvu na dvoch miestach. Neodhadla som úplne rýchlosť a terén na longboarde. Jazdila som na rovnej hrádzi, no v 40km/h rýchlosti som narazila na nejaký kanál či čo to bolo (v tej rýchlosti si to úplne nevšimnete detailne), vyletela som do vzduchu a šlahlo ma to fajnovo o betón. No a odskákala si to „našťastie” len panva. Každopádne zlepšuje sa to, kosť sa zrastá dobre a pevne ako má, všetko chce už len svoj čas. Ešte si nejaký týždeň poležím na chrbte, ale deň čo deň je to lepšie a lepšie!
Ďakujem každopádne za všetky správy, čo mi píšete s pozitívnym naladením, healing energy a podporou, veľmi si to vážim a moja panvová kosť tiež. Pozdravujem vás a buďte zdraví," napísala so svojím povestným optimizmom a humorom. Veronika, skoré uzdravenie!

Zdroj: Instagram/ronieofficial

TIP: Nádherná priateľka Ivana Tásleda. Svojimi fotkami vám vyrazí dych