Svieža letná novinka! Talentovaní muzikanti prichádzajú s prvou slovenskou skladbou

22. 06 2021 15:00 | nb
Mark Dann a Buranowski
Mark Dann a Buranowski Foto: Archív, Mark Dann
Mark Dann
Mark Dann a BuranoWski
Mark Dann

Mark Dann a BuranoWski sa spojili a dokázali, že aj na Slovensku je skvelá tanečná hudba.

Slovenský hudobný producent, klavirista a skladateľ Mark Dann je známy svojimi chytľavými melódiami. Po jeho hitoch, ako je Freedom alebo Sunflowers tentoraz prichádza so sviežou slovenskou novinkou s názvom Iba ty. Pesnička vznikla počas prvej vlny pandémie a nejaký čas bola zavretá v „šuplíku”.

„Priznám sa, že som na ňu skoro zabudol, a keď som si ju po dlhšej dobe pustil, ostala mi v hlave celý deň. To bol moment, keď som si povedal, že prišiel čas ju dokončiť,“ vyjadril sa Mark Dann. Po jeho predošlej tvorbe, ktorá bola výhradne v angličtine, sa tak jeho fanúšikovia dočkali prvej slovenskej skladby.

TIP: Habera sa na prvom kastingu nechal uniesť. Získala si ho jediná speváčka

Na spoluprácu si pozval talentovaného hudobníka, ktorý je známy pod pseudonymom BuranoWski a verejnosť ho môže poznať vďaka jeho hitu s názvom Lúč. „Tomášovu tvorbu mám napočúvanú a som jeho fanúšik. Minulý rok sme sa zoznámili na odovzdávaní cien a bol mi veľmi sympatický. Poslal som som mu song a on mi za pár minúť zavolal, že ide do toho. Teším sa, že môj prvý slovenský song je práve s ním,“ prezradil Mark.

O celú hudobnú stránku sa postaral samotný Mark Dann a text skladby napísal Miro Jaroš.  Vypočujte si toto zaujímavé hudobné spojenie.


TIP: Na toto fanúšikovia čakali! Aj Barbora Piešová sa ukázala v plavkách