Mala to byť dovolenka snov. Wanda Hrycová skončila v hroznom stave nemocnici

29. 07 2021 14:00 | nb
Wanda Hrycová
Wanda Hrycová Foto: Instagram/wandahrycova
Wanda z nemocnice odišla s úľavou.
Wanda v nemocnici.
Wanda s manželom Marekom a synčekom Nazarom

Filmová producentka prežila v zahraničí peklo.

Filmová producentka Wanda Adamik Hrycová si chcela užiť leto v Taliansku, čo sa jej čiastočne podarilo, no záver bol viac než náročný. Z idylky sa razom stalo peklo a Wanda skončila v nemocnici a zažila stavy, o ktorých sa jej nesnívalo ani v zlom sne. O všetko sa podelila na svojom konte na Instagrame.

TIP: Hudobný šok roka. Tomáš Maštalír si zaspieval s Tinou, pesnička je úžasná

Po krásnych fotkách z Talianska tak pribudli aj tie s nezávideniahodným príbehom. „Po roku a pol konečne na dovolenke v teple a pri mori a ja schytám tú najhnusnejšiu alergiu na svete. Som kompletne celá spuchnutá, horné dýchacie cesty úplne upchaté, nonstop mi tečie z osa a keďže mi to steká na priedušky, mám také záchvaty kašľa, že ľudia okolo mňa bočia. A to všetko z olivovníkov,“ opísala svoj silný alergický stav Wanda. Skončila najprv na antihistaminikách v dvojitých dávkach, no ani to nestačilo.

TIP: Československý film, aký tu ešte nebol! Na toto sa budete hrnúť do kina

Wandina alegia bola silnejšia než lieky a skončila v nemocnici. „Teraz je mi už, chvalabohu, veselo, ale na ceste do nemocnice, keď mi postupne opuchli všetky dýchacie cesty, mi veru do smiechu nebolo. Doktori však zamakali, niečo mi pichli do zadku, niečo ďalšie mi práve steká do žily a úľava sa dostavila takmer okamžite. Darmo, nie som ja stavaná do prírody, krčmy mi svedčia viac, číha tam na mňa podstatne menej nebezpečenstva,“ napísala s humorom k fotke s infúziou. Našťastie, z nemocnice odišla v oveľa lepšom stave.

Wanda, ktorá sa teraz zotavuje, má okrem novej alergie aj príjemnejšiu novinku. Do kín sa čoskoro dostane film Známi neznámi, ktorý produkovala. Tešte sa na skvelé herecké obsadenie a titulnú pieseň, kde si spolu s Tinou zaspieval sám Tomáš Maštalír!

Zdroj: Instagram/wandahrycova

Lieky nezabrali, Wanda skončila v talianskej nemocnici.

Zdroj: Instagram/wandahrycova

Vanda s manželom v Ríme:

Zdroj: Instagram/wandahrycova