Zuzana Strausz Plačková: Kto to vlastne je a prečo je taká úspešná?

27. 09 2021 13:00 | tvnoviny.sk
Zuzana Strausz Plačková
Zuzana Strausz Plačková Foto: Profimedia.sk
Zuzana Strausz Plačková a René Strausz
René Strausz v putách
René Strausz v putách

Zuzanu Strausz Plačkovú a jej manžela Reného v pondelok ráno zadržala polícia.

Kráľovná Instagramu. Aj takto sa označuje Zuzana Strausz Plačková, ktorá v pondelok ráno so svojím manželom skončila v putách. Údajne pre drogy. Pozreli sme na to, kto to vlastne je a prečo je taká úspešná na sociálnych sieťach.

 

Zuzana Strausz Plačová sa po prvý raz mediálne zviditeľnila pred desiatimi rokmi, keď sa objavila v známej reality šou. Okamžite zaujala svojou kontroverznosťou, pričom sa riadila heslom „čo na srdci, to na jazyku“ a pritom si nedávala servítku pred ústa. Nahota jej tiež nerobila problém, neskôr sa priznala, že v mladosti nakrútila soft porno.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Kým objavila Instagram, tak účinkovala ešte vo viacerých televíznych projektoch. Opäť nechýbala kontroverzia a šťavnatý slovník.

K spomínaným sociálnym sieťam sa dostala asi pred piatimi rokmi. Imidž si budovala na tom, že ľuďom začala predvádzať svoj život plný luxusu. Tým sa vraj chcela odlíšiť od ostatných.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Tento nápad zabral, začali ju sledovať státisíce ľudí a patrí medzi najúspešnejších influencerov na Slovensku. Na základe toho sa jej začali hrnúť ponuky na rôzne spolupráce. Za jeden post si údajne pýta až päťtisíc eur. Minulý rok podľa vlastných slov zarobila viac ako milión eur.

„Za rok 2020 som zarobila viac ako milión eur na produktoch a Instagrame. Tak si, prosím, odpustite trápne konšpirácie. Prepáčte, že som si dovolila toľko zarobiť, a že som nesedela doma na riti, ale pracovala a nečakala som na to, aby mi padli pečené holuby z neba,“ vyhlásila Plačková na sociálnej sieti.

Plačkovej Instagram sa v súčasnosti hemží hlavne fotkami z luxusných dovoleniek. Chváli sa aj tým, že lieta súkromným lietadlom a vlastní Mercedes-AMG G63, ktorý stojí takmer 300-tisíc eur. Okrem sociálnych sietí má aj kaviareň a vlastnú kolekciu oblečenia. Či to všetko stačí na jej okázalý život plný prepychu a či naozaj toľko v skutočnosti zarobí, je otázne.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Bulvár pravidelne „šokuje“ svojimi výstrelkami, naposledy zaujala radikálnou plastickou operáciou na Ukrajine. Po nej už vyzerá úplne inak ako pred rokmi.

zdroj: Instagram/queen.plackova

Okrem Plačkovej zadržali aj jej muža Reného, s ktorým je už 12 rokov. O ňom toho nie je veľa známe. Ešte v roku 2017 sa Plačková vyjadrila, že cez víkend robí taxikára, v súčasnosti sa však dal na hudobnú kariéru. Na Youtube zverejnil pár piesní, ktoré si pozreli státisíce ľudí. Taktiež je vďaka podpore svojej manželky aktívny na sociálnych sieťach. Úspech žne hlavne na Tik-Toku, kde uverejňuje rôzne súťaže a vtipné videá.

Teraz sú údajne súčasťou zločineckej skupiny, ktorá dlhodobo obchoduje s drogami. Téme sa podrobne venujeme TU.