Fanúšikovia sú nadšení: Ivan Tásler si nemohol pripraviť krajší darček

29. 11 2021 15:00 | ts
Krásna novinka je vonku
Krásna novinka je vonku Foto: YouTube/IMT Smile - V LETE ...

Presne takéto správy teraz potrebujeme.

Kapela IMT Smile prináša vianočný hit s názvom V LETE... Ide o titulnú skladbu pre nový film od Evity Twardzik, ktorý sa dostane do našich kín na Valentína 2022 s názvom V lete ti poviem, ako sa mám. Po úspešnej spolupráci na filme Príliš osobná známosť sa tak k nám dostáva nová pieseň s vianočným nádychom od IMT Smile.

„Hudba k piesni mi napadla asi deň pred prvým stretnutím s Evitou a Oľgou, niekedy v máji ešte predtým, ako som videl film. A vnútorne som cítil, že je to tá pravá pieseň pre tento film. Text napísal Vlado Krausz, pri otázke, že či má byť vianočný, som mu povedal, že len tak trochu, skôr pocitovo. Tú atmosféru mu skôr dodávajú ukážky z filmu a aktuálne ročné obdobie,“ hovorí Ivan Tásler.

eCover-1.jpg
 

„Krédo tohto filmu je – priatelia sú rodina, ktorú si vyberáš. A v tomto duchu sa nesie aj naša spolupráca s IMT Smile, pretože chlapcov považujeme za súčasť našej rodiny,“ dodala o filmovej skladbe Evita.

TIP: Herečka to povedala narovinu: Aké je nakrúcanie s bábätkom?

„Touto skladbou sme vlastne začali aj práce na novom albume IMT Smile. Ten by sme chceli vydať niekedy na konci leta budúceho roka,“ potešil fanúšikov Ivan. Aktuálny album SRDCE ROZUM BOULEVARD vyšiel v máji tohto roka.

Film V lete ti poviem, ako sa mám má namierené do našich kín na Valentína 2022.