
Ukážka
Nového priateľa má aj Veronika.
Dvanásty ročník Česko-Slovenského plesu sa konal 7. februára v nádherných priestoroch secesného Obecného domu v Prahe.
Slávnostný večer si nenechali ujsť ani sestry Veronika a Daniela Nízlové. Veronika mala Neu u Matúša Kolárovského, Daniela Lindu zasa u rodičov, a preto si mohli bez výčitiek užiť spoločný večer.
V rozhovore prehovorili aj o nových známostiach. Daniela už nebýva spolu so svojou sestrou, ale s novým priateľom. Viac však hovoriť na kameru nechcela. Priateľa má už vyše roka. Jediné, čo prezradila, bolo, že sa o ňu snažil tri roky. A padlo aj slovo svadba!
Pozrite si reportáž zo sobotňajšej Smotánky.